League of Legends küfürden perma ban attı

Nereden biliyorsun yasaklama almadığını? Ayrıca almadıysa bile sistem bu şekilde işliyor. İlk yanlış harekete belirli bir süreliğine yasaklama veriyor ve sonrasında katlanarak artıyor.

Siz sınırsız yasaklama alacak raddeye gelmişsiniz ve almışsınız. Olay bu kadar basit.
Bildirim geliyor yasaklanınca.

LoL ve Riot'tan bahsediyoruz. Böyle bir olayın yaşanması çok doğal.
Geçen de VALORANT'da Brimstone karakteri oynarken Q'yu kaçırdım diye ana avrat küfür yemiştim. Keşke şu oyunlarda TR sunucusu olmasa.

İyi olmuş. Darısı diğer toxiclerin başına.

Bronz eloda sinirlenip insanlara hakaret edip ban yemişsin, zaten küfürden direkt perma yenmez, bu büyük ihtimal 2. veya 3. banınızdır, iyi olmuş. TR'de bronz eloda devam edin lütfen, Euw'a falanda gelmeyen olduğunuz yeri hakediyorsunuz.
Hesabım platin 2 idi :D?.

Hd3650 CS 1.6 oynatır ben de girerim akşam.
Olur, girelim. :D

İyi olmuş. Darısı diğer toxiclerin başına.
İyi olmuş teşekkürler. Aileme küfür edilmesine susmadığım için ban yemem iyi olmuş. Sizin gibi olmak zor. 🤠

2-3 küfürle perma ban yemezsin. Öncesi de vardır o işin.
Önceden aldığım yasaklamalar başka konu. Onlar küfür değildi.

İyi olmuş teşekkürler. Aileme küfür edilmesine susmadığım için ban yemem iyi olmuş. Sizin gibi olmak zor.
Reportla geç. Bahane değil karşılık vermen o da hak etmiş sen de.

Ha bu arada bir yerde haklısınız, karşıdaki ban yememiş büyük ihtimal. Aynı durumu defalarca yaşadım. Reportladığım oyunculardan hiçbiri ban yemedi neredeyse.

Önceden aldığım yasaklamalar başka konu. Onlar küfür değildi.

Maalesef direkt perma yemiyorsunuz küfürden, istediğiniz kadar ırkçılık yapın veya dini küfürler edin ilk 14 gün ban yiyorsunuz, 14 gün bandan sonra “ez, kolaydı, ezik“ gibi şeyler yazsan bile perma ban yiyorsun. Reform süresi dolana kadar.

Geri
Yukarı