League of legends fps Değişkenliği hatası

mert59950

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar league of legends oyunun indirdim fakat boyle bir sorun var oyundayken birden ekran boyle hafıf goz kırpıyor gibi oluyor 50 fps cıkıyor ve 10 dk boyunca oyle oluyor hep 10 dk sonra ekran hafıf kırpıyor 20 fps dusuyor arkadaslar yardım lütfen.

Oyunsal sıkıntıların olduğu söylenmekte. Yukarıda hocamın dediği gibi ekran kartı bilgisini verirsen daha iyi olur. Driver'ının güncel olduğuna da emin ol.

league of legends ta ilk 10 dakika aksiyon olmayacağından fps nin çok oynamamsı normal daha sonra ise takım savaşları 2v2 3v3 tipi savaşlar olacağı için 10-15 dakika sonra oyun içinde fps nin oynaması normal bir durum . ancak o ekranın kıpraması driver in güncelliğiyle ilgili bir sorundan dolayı olabilir.

raden x1650

Espe yato dediğinin alakası yok şuanda 10 dk içinde 40 fps de oynarken tf ye girdiğimizde dahi kasmıyor
ama 10 dk sonra yine 20 fps :S

Oyun içinde Goruntü seceneginden ekran ayarlarnını düşürüp konumu dikey yaparsanız FPSde büyük artış alabilirsiniz.

Aynı sorunu geçen ay yaşadım çözümü çok basit kasayı aç güzelce saç kurutma makinasını al balkona çık bütün kasayı fanları falan temizle düzelecektir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı