League of Legends için toplama bilgisayar

League of Legends için bilgisayar toplamayı düşünüyorum bana öneribilecek malzemeleri yazar misiniz, aramızda toplayan varsa bilgi almak istiyorum? 2000 TL bütçem var duruma göre biraz daha arttırabilirim.

Şu an sallıyorum. Bence 2000 veya biraz ustü tutabilir, sadece ekran kartı ve RAM önereceğim ama.
DDR3 RAM veya DDR4, 8 GB en az, RAM'ler çift olursa iyi olur. Yani tek 8 GB RAM yerine 2 tane 4 GB takılı olursa daha iyi performans gösterir. Ekran kartı da RX480 4 GB işini görür diye düsünüyorum. RAM'de eski de olsa, i3 4 çekirdek 2.50 GHz, yeter bence ya.

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM konusunda evet, doğru. Ancak APU için çift kanal çok önemli. Çift kanal almazsa 5X FPS alacağı oyunda 3X FPS alır. Eğer arkadaş sistemi ilerde geliştirecekse kesinlikle daha iyi bir anakart ve PSU almalı.

League of Legends için bilgisayar toplamayı düşünüyorum bana öneribilecek malzemeleri yazar misiniz, aramızda toplayan varsa bilgi almak istiyorum? 2000 TL bütçem var duruma göre biraz daha arttırabilirim.

.
Bence bu bilgisayar dediğin fiyata çok iyi bir sistem. Teknobiyotik adlı siteden daha önce alışveriş yaptım. Pişman değilim. İyi forumlar :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı