Lux E & Ultimate (Slow Motion) League of Legends

Lux'u şu Muhafız kostümü ile beraber satılmadan önce de oynamışlığım vardı. İlk oynadığım an hatta oldukça beğenmiştim. Almak plandaydı, ancak hazır ücretsiz bulunca, oradan çarptık direkt.Oyun kısa oluversin diye Uğursuz koruluğu seçtim, ancak Sihirdar Vadisinde olsa daha iyi olabilirdi. Ancak buda iyi oldu. İyi seyirler dilerim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kodu aldım daha kullanmadım, kullanamadım daha doğrusu, oyun yüklenirse kullanacağım. :D
Nedense LOL'u yüklerken bir sorun çıkıyor ya elektrik gidiyor, ya sabit diskim yanıyor, ya Windows çöküyor. Bunların hepsi oldu. :D Şimdi indirme bitti güncellemeleri uyguluyor %83 ve bir saat diyor. Wold of Tanks (14GB) bile bu kadar sürmüyor yüklenmesi.

LOL'un indirme sunucuları yapıyor arada öyle yavaşlık. Ben 1 gün boyunca sırf LOL güncelleştirmesi yaptığımı hatırlıyorum...

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı