League of Legends kitlesi neden bu kadar kötü?

Bizim kitlemizin olmadığı oyunlarda böyle tiplemeler yok.

Sence rekabetçi oyun olduğundan olabilir mi?

Battlefield 3, 4,
Black Ops 2 multiplayer,
Gibi bizim kitlemizin çok olmadığı oyunlar.

Bunu diyen karşı takımdan, eşyalarım troll değil duruma bağlı başkalarından öğrendiğim bir stratejiye dayanıyor. Yeterince oyun kazanıyorum bu stratejiyle.

O zaman sebebini anlayamadım. Sırf birkaç puan için -ki bu puan ekstra bir şey vermiyor Şanlı skini hariç- böyle yapıyorlarsa muhtemelen duygularını kontrol etmekte sıkıntı yaşıyorlardır.
Deprem bölgesinde olsa nasıl hissedecek acaba. Veya yazdığı zaman maçındaki biri ailesini depremde kaybettiyse o kişinin ne hissettiği hakkında düşüncesi ne? Raporlayın geçin, Riot bu konuları pek affetmiyor.
Ve hocam Sivir'e crit almanız lazım, Youmuu gereksiz, Cıva Yatağan olabilir rakipte Zoe, Vel'Koz, Jhin var ama Youmuu ile birlikte hasarınızı inanılmaz düşürür. 3 item Sivir normalde Baron ve 3 inhibitör gitmediği sürece farmları rahat temizler, siz onun yarısını bile yapamazsınız o buildle ayrıca karakterinizin eli kalkmaz, saldırı hızı lazım.

O zaman sebebini anlayamadım. Sırf birkaç puan için -ki bu puan ekstra bir şey vermiyor Şanlı skini hariç- böyle yapıyorlarsa muhtemelen duygularını kontrol etmekte sıkıntı yaşıyorlardır.
Deprem bölgesinde olsa nasıl hissedecek acaba. Veya yazdığı zaman maçındaki biri ailesini depremde kaybettiyse o kişinin ne hissettiği hakkında düşüncesi ne? Raporlayın geçin, Riot bu konuları pek affetmiyor.
Ve hocam Sivir'e crit almanız lazım, Youmuu gereksiz, Cıva Yatağan olabilir rakipte Zoe, Vel'Koz, Jhin var ama Youmuu ile birlikte hasarınızı inanılmaz düşürür. 3 item Sivir normalde Baron ve 3 inhibitör gitmediği sürece farmları rahat temizler, siz onun yarısını bile yapamazsınız o buildle ayrıca karakterinizin eli kalkmaz, saldırı hızı lazım.

Yok aslında lethality buildi de güçlü ama ilk item rüzgarın hiddeti olmamalı ya tamamı lethality olmalı ya da kritik olmalı.Ben ilk vuruş rünüyle Kararma - Manaveren - Serylda alıp q skilliyle kesiyordum sürekli bayağı da güçlüydü de nerf geldi kritiğe dönmek zorunda kaldım kritikte de kraken rüzgardan daha iyi oluyor.

Ekstra yorum yapmıyorum. Tamam sinirlendi, hakaret etse neyse bu kadar da gaddar olunmaz.

Eki Görüntüle 1682366

Hocam Challenger oyuncuyum rank kasmadıgım ıcın bronzda bir sure tek ws yapayım dedim 15.ws de bir takım geldi anlatamam size herıfler ne ejder ne alamet gelmıyor solo nash yaparken ADC nasha çekiyor 13.lvlde 2K can bıraktım ww ile herıf geldı nashı hedıye ettırdı ardından flame atmaya başladı neden anlattıgımı soracak olursan TR serveri oyundan anlamayan ergenlerle dolu.

Sistem gereksinimi düşük olan rekabetçi oyunların çoğunda durum böyle maalesef. Sistem gereksinimi düşük ve F2P oyun olduğu için herkes kolayca erişebiliyor. Sistem gereksinimi düşük ve F2P oyun olan her rekabetçi oyunda, böyle tipleri görebilmeniz mümkün.

Geri
Yukarı