League of Legends kötü eşleştirme

Gerçekten artık bu oyundan nefret etmeye başladım. Altın 2 kümesindeki bir oyuncuyum ve maça girdiğimde bronz 1 adam benim oyunuma geliyor. Oyunda zaten sonuç meçhul tryndamare ile pantheona feedliyor ve bize oyun kaybettiriyor. Karşı pantheonun ligi ise altın 3 :D mmrın düşük demeyin 20 maçta neredeyse 3 bozgunum var. Böyle bir rezalet olabilir mi? Gerçekten maçıma bronz gelmemesi için daha ne yapmam gerekiyor şu eşleştirme sistemi hakkındaki düşünceleriniz neler?

Ranked muhabbeti iyice karıştı, LoL'de 5 tane kafa dengi arkadaş bul sıralı seçimde kafanıza göre takılın eğlenmek için oynayın eğer 5 kişiyseniz (sizin takıma gelecek ve Rank'ı riske girecek rastgele bir oyuncu olmayacaksa) aynı şeyi esnekte de yapabilirsiniz oyun zaten karmakarışık olmuş yuumi Valad'lar top draven Soraka'lar mid Pant'lar jung Karthus'lar Boost muhabbetlerinden ve kanser kilitleden bahsetmiyorum bile şu sezonlarda bana ben platım diyenin iyi olma garantisi yok ben bronzum diyenin kötü olma garantisi yok rank diye bir şey kalmadı lanet oyunda.

Ranked muhabbeti iyice karıştı, LoL'de 5 tane kafa dengi arkadaş bul sıralı seçimde kafanıza göre takılın eğlenmek için oynayın eğer 5 kişiyseniz (sizin takıma gelecek ve Rank'ı riske girecek rastgele bir oyuncu olmayacaksa) aynı şeyi esnekte de yapabilirsiniz oyun zaten karmakarışık olmuş yuumi Valad'lar top draven Soraka'lar mid Pant'lar jung Karthus'lar Boost muhabbetlerinden ve kanser kilitleden bahsetmiyorum bile şu sezonlarda bana ben platım diyenin iyi olma garantisi yok ben bronzum diyenin kötü olma garantisi yok rank diye bir şey kalmadı lanet oyunda.
Oyundaki dağılım sisteminde yükselmenin en büyük hilesi sürekli oynamak. Sürekli oynarsanız asla aşağı düşmüyorsunuz.

Kardeşim nefret etmeye başladığın an birkaç gün oynamayı bırakmalısın. Ki kendine gelebil, sinirlerin yatışsın ve en önemlisi farklı koridor da farklı şampiyonlar oynamalısın. Şampiyon havuzunu genişlet ve diğer koridorlara da yüksek düzeyde alış. Bu seni daha olgun kılar, daha mutlu eder ve daha az sinirlenirsin ve inan ki elbet takımın etkisi var ama başta senin verdiğin kararlar en etkilisi oyunun kaderinde. Gerek şampiyon seçimi olsun gerekse Build rün seçimin olsun...Hemen oyuna küsmemelisin unutma bir tek senin başına gelmiyor. Yüksek eloyu örnek almalısın onlarda seninle aynı yoldan geçtiler. Yani tek gereken senin tazelenmen ve farklı düşünmeye başlaman...

Gerçekten artık bu oyundan nefret etmeye başladım. Altın 2 kümesindeki bir oyuncuyum ve maça girdiğimde bronz 1 adam benim oyunuma geliyor. Oyunda zaten sonuç meçhul tryndamare ile pantheona feedliyor ve bize oyun kaybettiriyor. Karşı pantheonun ligi ise altın 3 :D mmrın düşük demeyin 20 maçta neredeyse 3 bozgunum var. Böyle bir rezalet olabilir mi? Gerçekten maçıma bronz gelmemesi için daha ne yapmam gerekiyor şu eşleştirme sistemi hakkındaki düşünceleriniz neler?

Derecelide 2 oyun üst üste penta attıktan sonra aynı Hero'yla efsane oynamama rağmen neden kaybettim sizce? Eşleştirmeden.

Riot Games: Dur şunun maçına bronz vereyimde challenger olamasın.

Dostum oyun bir tek sana öyle degil herkese öyle o yüzden normal karşılamak lazım.

Bu nasıl mantık? Karşı tarafta daha iyi oynayan eşit MMR da bir oyuncuya haklı olarak kaybetmek varken neden kendi takımındaki oyuncunun senin seviyende olmamasından dolayı kaybedesin?

Oyuncu takımında kötü oyuncu olmasına rağmen taşıyabiliyor mu? Şeklinde oyunun bir kontrolüdür bu her oyunda vardır eğer senin rankında adamlara karşı kendi takımındaki bronzları taşıyorsan bir üst ligi hak ediyorsun tarzı bir sistem.

Zaten o kadar iyi bir kazanma oranın varsa dediğin kümede kalmaman lazım. Oyunda sürekli bu şekilde kişiler denk geliyorsa da yanına birkaç arkadaş bulup esnekte oyna.

Eşleştirme sistemi değil rapor sistemi çalışmadığı için herkes şansa kazanıyor eşleştirme sistemide berbat bu arada. 2013 de başladım oyunun düzeleceği yok bunu kesinlikle söyleyebilirim, oyuncu azaldığı için fazla ceza kesmiyorlarki oyuncular oynasın. Asla düzelmeyecek bir oyun. Adamı sinir hastası yapar oynamayın öyle şeyler, 6 aydır oynamıyorum gerçekten kafam rahatladı.

Adc draven mainim ancak geçen sezonu Gold bitirmeme rağmen bu sene bronzdan çıkamıyorum. Mesela gelmiş mide janna alıyorr 0 10 gidiyor ben botu kazanıyorum ama veriyoruz oyunu şunu unutma "LoL şans oyunudur"

Yeni konular

Geri
Yukarı