League of Legends'a girince Ryzen 3 3100 %100 CPU kullanımı

Berat Karacengel

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, sorunum yukarıdaki gibi ama LoL clientine girince olmuyor. Maçı başlatıyorum buluyor, karakter seçiminden sonra normalde yükleme ekranı gelmesi lazım ama önüme gelmiyor. Görev yöneticisinde açık gözüküyor ve bir anda CPU %100 kullanıma çıkıyor. LoL'ü kapatınca düzeliyor, ekran kartım GTX 1650, işlemcim Ryzen 3 3100, RAM 8 GB G.Skill Ripjaws kırmızı tek kanal.

Dosya Ekleri

• 3223.png
    3223.png
    122,1 KB · Görüntüleme: 71
Son düzenleyen: Moderatör:
Dünyanın en kötü clientine sahip kesinlikle LoL ve inatla değiştirmiyorlar. Sorunsuz çalıştığı bir PC yok sanırım bu clientin.

Öncelikle merhaba, sorunum yukarıdaki gibi ama LoL clientine girince olmuyor. Maçı başlatıyorum buluyor, karakter seçiminden sonra normalde yükleme ekranı gelmesi lazım ama önüme gelmiyor. Görev yöneticisinde açık gözüküyor ve bir anda CPU %100 kullanıma çıkıyor. LoL'ü kapatınca düzeliyor, ekran kartım GTX 1650, işlemcim Ryzen 3 3100, RAM 8 GB G.Skill Ripjaws kırmızı tek kanal.

Aynı sorunu son guncellemeden sonra ben de yaşamaya başladım dostum benim işlemcide R3 3100 oyun içinde sureklı fan sesi geliyor yuksek kullanımdan dolayı xd

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı