Left 4 Dead 2 İncelemesi

Co-op oyun ne demek?
Eşli oynanış ya da İngilizce orijinal terimin kısaltmasıyla co-op, genel olarak nişan alma ve strateji oyunlarında kullanılan evrensel bir video oyun terimidir. Kooperatif oynayışın ana işlevi birden çok oyuncunun aynı tarafta bilgisayarın yapay zekâsına karşı bir amaç için savaşmasıdır.

Oyun doğru insanlarla oynayınca cidden çok eğlenceli. Zorlayıcı bölümleri de var. Sorun bizde mi bilmiyorum ama AVM de geçen ve arabaya benzin doldurduğumuz bir bölüm var. Bölümü geçmemiz 3 saatimizi aldı.

Oyun doğru insanlarla oynayınca cidden çok eğlenceli. Zorlayıcı bölümleri de var. Sorun bizde mi bilmiyorum ama AVM de geçen ve arabaya benzin doldurduğumuz bir bölüm var. Bölümü geçmemiz 3 saatimizi aldı.
Oranın basit bir taktiği var. Tek kişi 2 ve daha fazla bidonu taşıyabiliyor. Her biriniz teker teker bidon alırsanız uzun sürer.

Uzun zamandır inceleme yazmıyordum. Şimdi çok eğlendiğim Left 4 Dead 2 incelemesini yazıyorum.
Left 4 Dead 2 nedir?
L4 serisinin 2. oyunu. Zombi temalı co-op bir oyundur.
grafikler
Dönemine göre güzel. Düşük seviye sistemler bile zorlanmıyor.
oynanış
Oldukça zevkli. Kendine has silahlar var. Özellikle yakın dövüş silahlarını kullanmak çok zevkli. Pala ile zombi kafası kesmek vs. adrenalin gibi itemler var. Bunu kullanınca daha hızlı oluyoruz. Yani genel olarak sade bir oynanışı var.
zorluk
Seçebiliyoruz ama bence zor. Takım işbirliğinizin iyi olması lazım.
çevre
Oyun nereye gideceğinizi söylemiyor. Bu bence hoş olmuş. Açık dünya değil ama çevreyi genel olarak sevdim. Her mapin kendine has noktaları var.
aksiyon
Ben gene çok sevdim. Kapının içinden bir anda 20 tane zombi fırlayınca coşuyorsunuz.
hatalar
Hiçbir hata ile karşılaşmadım. Gene yüzüm güldü.
hikaye
Bu kısım biraz değişik. Senoryolar var ve hepsi bölüm bölüm. Online ve hikayenin karışımı bir şey.
zombiler
Sıradan enfekteler ve özel enfekteler var. Özel olanların birkaç ek özelliği oluyor. Dil atma, yatırma vs.
silahlar
Aşırı çeşit yok. Sağda solda silah bulabiliyoruz. Yeterli buldum.
fiyat
Fiyatı uygun, indirimde daha da uygun. Bu oyun için kesinlikle değer.
peki alınır mı?
Alınır. Biz 4 kişi oynuyoruz. Geçirdiğimiz saatlerin hepsi oldukça güzeldi. Tek başınıza biraz sıkabilir ama arkadaşlarınız var ise mükemmel bir oyun.
Özellikle sisteminiz çok iyi değilse tam size göre.

İncelemenin sonuna geldik, okuduğunuz için teşekkür ederim. :)

Elinize sağlık hocam.

Uzun zamandır inceleme yazmıyordum. Şimdi çok eğlendiğim Left 4 Dead 2 incelemesini yazıyorum.
Left 4 Dead 2 Nedir?
L4 serisinin 2. oyunu. Zombi temalı co-op bir oyundur.
Grafikler
Dönemine göre güzel. Düşük seviye sistemler bile zorlanmıyor.
Oynanış
Oldukça zevkli. Kendine has silahlar var. Özellikle yakın dövüş silahlarını kullanmak çok zevkli. Pala ile zombi kafası kesmek vs. Adrenalin gibi itemler var. Bunu kullanınca daha hızlı oluyoruz. Yani genel olarak sade bir oynanışı var.
Zorluk
Seçebiliyoruz ama bence zor. Takım işbirliğinizin iyi olması lazım.
Çevre
Oyun nereye gideceğinizi söylemiyor. Bu bence hoş olmuş. Açık dünya değil ama çevreyi genel olarak sevdim. Her mapin kendine has noktaları var.
Aksiyon
Ben gene çok sevdim. Kapının içinden bir anda 20 tane zombi fırlayınca coşuyorsunuz.
Hatalar
hiçbir hata ile karşılaşmadım. Gene yüzüm güldü.
Hikaye
Bu kısım biraz değişik. Senoryolar var ve hepsi bölüm bölüm. Online ve hikayenin karışımı bir şey.
Zombiler
Sıradan enfekteler ve özel enfekteler var. Özel olanların birkaç ek özelliği oluyor. Dil atma, yatırma vs.
Silahlar
Aşırı çeşit yok. Sağda solda silah bulabiliyoruz. Yeterli buldum.
Fiyat
Fiyatı uygun, indirimde daha da uygun. Bu oyun için kesinlikle değer.
Peki alınır mı?
Alınır. Biz 4 kişi oynuyoruz. Geçirdiğimiz saatlerin hepsi oldukça güzeldi. Tek başınıza biraz sıkabilir ama arkadaşlarınız var ise mükemmel bir oyun.
Özellikle sisteminiz çok iyi değilse tam size göre.

İncelemenin sonuna geldik, okuduğunuz için teşekkür ederim. :)
Kısa ve öz olmuş, elinize sağlık.

Yeni konular

Geri
Yukarı