Lenovo IP Gaming 3 vs Acer Nitro 5

Onunla alakalı bir sıkıntım yok zaten hocam tabii ki ısınır. Ben ısınır mı demedim ısınma problemi var mı dedim. Yani normal derecelerin çok üstüne çıkabiliyor bazen laptoplar onu öğrenmek için sormuştum. İçindeki soğutma ve fan sisteminin başarısı benim için önemli, önüne geçebildiği kadar geçsin.

Hocam Acer daha güçlü evet ama benim için önemli bir fark değil aradaki. İnternetten baktım benchmarklarına çok aman aman bir fark yok. Yani beni şüphede bırakmasın istiyorum Acer'daki freezing screen problemi canımı sıktı.
Söylediğiniz problemi atar mısınız?

Söylediğiniz problemi atar mısınız?

Şu konudaki mevzu hocam.

Hocam bu freezing sorunu nasıl bir şey bende biraz daha üst olanını alacağım Acer'in ama o sorunu anlamadım.

Hocam ben de yüzde yüz anlayamadım ama çeşitli sebeplerden dolayı siyah ekran ya da mavi ekran yediklerinden şikayet edilmiş diye gördüm. işte açıyorsun bilgisayarı ses var ekran yok simsiyah gibi bi olay. Trendyol yorumlarında da birkaçı aldım 2 gün sonra siyah ekran olayı oldu deyince iyice bir işkillendim.

Şu konudaki mevzu hocam.

Hocam ben de yüzde yüz anlayamadım ama çeşitli sebeplerden dolayı siyah ekran ya da mavi ekran yediklerinden şikayet edilmiş diye gördüm. İşte açıyorsun bilgisayarı ses var ekran yok simsiyah gibi bir olay. Trendyol yorumlarında da birkaçı aldım 2 gün sonra siyah ekran olayı oldu deyince iyice bir işkillendim.

Hocam ben bu olayı gördüm ama eski kasasında var sadece 1 tane yeni kasada gördüm o kadar.

Şu konudaki mevzu hocam.

Hocam ben de yüzde yüz anlayamadım ama çeşitli sebeplerden dolayı siyah ekran ya da mavi ekran yediklerinden şikayet edilmiş diye gördüm. işte açıyorsun bilgisayarı ses var ekran yok simsiyah gibi bi olay. Trendyol yorumlarında da birkaçı aldım 2 gün sonra siyah ekran olayı oldu deyince iyice bir işkillendim.
Trendyol 14 gün içinde iade hakkı sunuyor, bir şey olursa iade edersin.

Geri
Yukarı