Çözüldü Lenovo laptopta Kırmızı şarj Işığı Sürekli Yanıp Sönüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

erenraptors

Centipat
Daha fazla  
Lenovo laptopu alalı yaklaşık 1 ay oldu, şarja takınca yanan kırmızı ışık şu an bilgisayar açık olsa da kapalı olsa da sürekli yanıp sönüyor, donanımda veya pil süresinde bir anormallik yok şu an ama nasıl düzletebilirim?

Çözüm
Bende de öyle sorun var çözemedim.

Dostum az önce Lenovo canlı desteği aradım sordum (bilgisayarım şarj olmuyordu). Bilgisayarı kapatıp şarjdan çekip 40 saniye güç düğmesine basın dedi yaptım ve sorun düzeldi sıkıntı statik elektrik birikmesiymiş, haberin olsun istedim istersen canlı desteği arayabilirsin.
Lenovo laptopu alalı yaklaşık 1 ay oldu, şarja takınca yanan kırmızı ışık şu an bilgisayar açık olsa da kapalı olsa da sürekli yanıp sönüyor, donanımda veya pil süresinde bir anormallik yok şu an ama nasıl düzletebilirim?

@erenraptors tabii burayada yazıp bilen arkadaşta olabilir fakat Lenovo kendi forum sitesine yazsan daha hızlı cevap alabilirsin veya bir telefonla arayıp belki çözüm önerebilirler senin için daha iyi olur. Benim Acer çözümlerini ve BIOS ihtiyaçları varsa markanın moderatörlerine yazıyorum daha hızlı çözüm alabilmek için.

Dostum az önce Lenovo canlı desteği aradım sordum (bilgisayarım şarj olmuyordu). Bilgisayarı kapatıp şarjdan çekip 40 saniye güç düğmesine basın dedi yaptım ve sorun düzeldi sıkıntı statik elektrik birikmesiymiş, haberin olsun istedim istersen canlı desteği arayabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı