Lenovo Legion 5 32 GB RAM RTX3070 vs ASUS ROG STRIX G16 16 GB RTX4060

Bütçe
40.000-50.000
Seni alakadar etmiyor Pitbull.
Benim önerimde size değil konu sahibine. En uygun fiyata F/P cihaz arayan birine bu cihazlar önerilir. Giriş seviyesi dediğiniz o cihazları fiziksel olarak kaçını incelediniz desem cevabınız yukarıdaki gibi olur çünkü böyle bir şey yapmadınız.

Benim önerimde size değil konu sahibine. En uygun fiyata F/P cihaz arayan birine bu cihazlar önerilir. Giriş seviyesi dediğiniz o cihazları fiziksel olarak kaçını incelediniz desem cevabınız yukarıdaki gibi olur çünkü böyle bir şey yapmadınız.
Dostum inceleyerek giriş seviyesi olup olmadığına karar veremezsin, ve ben sana bana cihaz öner demedim cihazlar giriş seviyesiydi sen de karşı çıktın konu sahibiyle alakası yok olayın. F15, Acer Nitro cihazlar giriş seviyesi bunlar belli zaten senin inceleyip incelememen kimsenin umurunda değil yani :D Ben de ROG giriş seviyesi diyeyim o zaman bana öyle geldi diye? Boş yorum yapma be dostum.

Dostum inceleyerek giriş seviyesi olup olmadığına karar veremezsin, ve ben sana bana cihaz öner demedim cihazlar giriş seviyesiydi sen de karşı çıktın konu sahibiyle alakası yok olayın. F15, Acer Nitro cihazlar giriş seviyesi bunlar belli zaten senin inceleyip incelememen kimsenin umurunda değil yani :D Ben de ROG giriş seviyesi diyeyim o zaman bana öyle geldi diye? Boş yorum yapma be dostum.
Evet kesinlikle öyledir.

Evet kesinlikle öyledir.
Önerdiğiniz listeden bence MSI olanı iyi fiyatına göre diğerlerini düşünmezdim ama dediği gibi Nitro ROG serisinin rakibi değil, Predator olanı rakibi. Şey gibi düşünebilirsin Nitro, TUF veya Victus C segmenti araba; Predator, ROG, Omen de D segmenti araba tek kriter beygir gücü değil yani malzeme kalitesi artıyor, fan soğutma sistemi değişiyor, menteşesi paneli değişiyor bunlar da uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Ben ASUS TUF serisi laptop kullanıyorum memnunum ama ROG olanlar çok daha kaliteli gelmişti fiyatı ucuz olduğu için bunu aldım.

Son düzenleme:
Güncel donanım her zaman 1-0 önde oluyor performans ömrü daha fazla olacaktır ileride elimizden çıkarmak istediğinizdede avantajı olacaktır.

Geri
Yukarı