Lenovo Legion 5 32 GB RAM RTX3070 vs ASUS ROG STRIX G16 16 GB RTX4060

Bütçe
40.000-50.000

Labris

Centipat
Daha fazla  

Merhaba, aylardır araştırma yapıp kampanya kovalıyorum ama ya ay sonuna dek geldi ya fiyatlar arttı. Bugün ne olursa olsun alacağım artık bir cihaz. Esasen 35.000-MAX 37.000 lirayı aşmayı istemiyorum ama bu civarlarda da ASUS, Lenovo'ya da MSI'in iyi bir cihazına denk gelemedim. Tavsiyelerinize açığım. Marka sevdası değil sadece bu kadar masraf yaptıktan sonra olabildiğince kaliteyi bir şey almak istiyorum. Eğer öneriniz yoksa yukarıdaki iki cihazdan hangisini tercih edersiniz?

Merhaba, aylardır araştırma yapıp kampanya kovalıyorum ama ya ay sonuna dek geldi ya fiyatlar arttı. Bugün ne olursa olsun alacağım artık bir cihaz. Esasen 35.000-MAX 37.000 lirayı aşmayı istemiyorum ama bu civarlarda da ASUS, Lenovo'ya da MSI'in iyi bir cihazına denk gelemedim. Tavsiyelerinize açığım. Marka sevdası değil sadece bu kadar masraf yaptıktan sonra olabildiğince kaliteyi bir şey almak istiyorum. Eğer öneriniz yoksa yukarıdaki iki cihazdan hangisini tercih edersiniz?
4070 TUF almayacaksanız ilk attığınız ROG iyi.

Fredoss ve RAM yükseltmesi yaparsanız daha uyguna bir sürü cihaz mevcut.

Son düzenleme:
ASUS alırdım ben. İşlemci olarak da yeni nesil ekran kartı olarak da 4070 olsa daha iyi olurdu tabii de belki indirimden filan 4070'li de yakalayabilirsin bu fiyatlara az değil.

Fredoss ve RAM yükseltmesi yaparsanız daha uyguna bir sürü cihaz mevcut.

Linkteki bilgisayarların 1'i hariç hepsi giriş segment. Bu paraya giriş segment alınmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı