Lenovo Legion 5 5600X RTX 3060 11.999 TL'ye alınır mı?

Eki Görüntüle 1161083
Import Fees Deposit yazan kısmı gümrük vergisi. Amazon bunu hesaplayıp sizden alıyor, gümrükte ödüyor, başka hiç bi ücretle karşılaşmazsınız.
Tamamdır şimdi anladım çok iyi bir fiyat bu. Bir sorum daha olacak taksitlendirme mümkün değildir değil mi ? Amazonun anlaşmalı olduğu banka vs. var mıdır acaba taksit ile ilgili ? Yoksa böyle bir şey mümkün değil mi ?

Yani bu Amazon da uzun süredir uygulanıyor zaten yani, bir sürprizle karşılaşma ihtimaliniz yok.

Aslında sürprizle şu şekilde karşılaşabilirsiniz, olurda (ki olmaz :D ) gümrükte ücret almazlarsa o 200 poundu Amazon size iade ediyor. Hatta 200 değil de 199 pound bile kesseler 1 poundunuzu Amazon size iade ediyor. Karşılaşacağınız tek sürpriz bu para açısından.

Tamamdır şimdi anladım çok iyi bir fiyat bu. Bir sorum daha olacak taksitlendirme mümkün değildir değil mi ? Amazonun anlaşmalı olduğu banka vs. var mıdır acaba taksit ile ilgili ? Yoksa böyle bir şey mümkün değil mi ?

Taksit maalesef hocam. Bankanızla görüşürseniz bilmiyorum ama olmuyor diye biliyorum, tek çekim olarak yansıyacak kartınızın ekstresine. Tabi yurt dışında olan bir akraba vs varsa ve taksitli kart kullanıyorsa size yardım olursa o başka :)
Yani bu Amazon da uzun süredir uygulanıyor zaten yani, bir sürprizle karşılaşma ihtimaliniz yok.

Aslında sürprizle şu şekilde karşılaşabilirsiniz, olurda (ki olmaz :D ) gümrükte ücret almazlarsa o 200 poundu Amazon size iade ediyor. Hatta 200 değil de 199 pound bile kesseler 1 poundunuzu Amazon size iade ediyor. Karşılaşacağınız tek sürpriz bu para açısından.

Geçen ay 25-26 Dolarlık bir ürün aldım. Gümrüğü 5-6 dolar bir şeydi galiba, adamlar 0.19 Dolar'ı önceki gün iade etmişler gümrükte az kesildi diye 😁 Fazla keserse sizden ekstra bir şey istemezler böylede baba bir firma özetle.

İnşallah cihaz sorunsuz gelirde iade değişim vs muhabbetleriyle uğraşmazsınız , o zaman vakit kaybı olur. Amazon güvenilir bir yerdir. Sadece satıcının doğrudan Amazon olmasına dikkat ediyorum ben ya da Amazon'un arkasında durduğu yorumları iyi olan satıcıları tercih ediyorum. Ama bu cihaz zaten Amazon tarafından gönderiliyor görünüyor.
Son olarak Amazon'dan alacağınız cihazın klavyesinin İngilizce olacağını da dikkate alın. Windows'tan TR klavye ayarlayacaksınız tabi ama fiziksel klavyede bazı karakterlerde farklı yazıyor olacak.

Son düzenleme:
Yurtdışında taksit olduğunu sanmıyorum.
Pekala ödeyeceğiz el mahkum. Tekrardan sağ olun
Taksit maalesef hocam. Bankanızla görüşürseniz bilmiyorum ama olmuyor diye biliyorum, tek çekim olarak yansıyacak kartınızın ekstresine. Tabi yurt dışında olan bir akraba vs varsa ve taksitli kart kullanıyorsa size yardım olursa o başka :)

Geçen ay 25-26 Dolarlık bir ürün aldım. Gümrüğü 5-6 dolar bir şeydi galiba, adamlar 0.19 Dolar'ı önceki gün iade etmişler gümrükte az kesildi diye 😁 Fazla keserse sizden ekstra bir şey istemezler böylede baba bir firma özetle.

İnşallah cihaz sorunsuz gelirde iade değişim vs muhabbetleriyle uğraşmazsınız , o zaman vakit kaybı olur. Amazon güvenilir bir yerdir. Sadece satıcının doğrudan Amazon olmasına dikkat ediyorum ben ya da Amazon'un arkasında durduğu yorumları iyi olan satıcıları tercih ediyorum. Ama bu cihaz zaten Amazon tarafından gönderiliyor görünüyor.
Fazla iyi duruyor ya ne bileyim o kadar makul bir fiyat ve cihaz ki sorun çıkmaz umarım :D

Pekala ödeyeceğiz el mahkum. Tekrardan sağ olun

Fazla iyi duruyor ya ne bileyim o kadar makul bir fiyat ve cihaz ki sorun çıkmaz umarım :D

İyi düşünün iyi olsun diyelim :)

Aslında geçen hafta sanırım HP Omen 15 in RTX 3070 olanı 15.000 gibi bir fiyata satılmıştı Türkiye'de de ya da en fazla 15.5 tu galiba. Ama şu anda bu fiyatta göremedim. Yine düşer mi bilemiyorum.
Yani yurt dışı garantisiyle uğraşmak yerine TR yi tercih edecekseniz biraz daha bakınıp kararınızı ona göre verebilirsiniz, tabi Amazon'da da ürünlerin fiyatı değişebiliyor zamandan zamana

İyi düşünün iyi olsun diyelim :)

Aslında geçen hafta sanırım HP Omen 15'in RTX 3070 olanı 15.000 gibi bir fiyata satılmıştı Türkiye'de de ya da en fazla 15.5'tu galiba. Ama şu anda bu fiyatta göremedim. Yine düşer mi bilemiyorum.
Yani yurt dışı garantisiyle uğraşmak yerine TR'yi tercih edecekseniz biraz daha bakınıp kararınızı ona göre verebilirsiniz, tabii Amazon'da da ürünlerin fiyatı değişebiliyor zamandan zamana

Peki bu şekilde laptop alışverişi yapan kaç insan biliyorsunuz? Alınma sıklığı ne kadar öğrenebilir miyim?

Peki bu şekilde laptop alışverişi yapan kaç insan biliyorsunuz? Alınma sıklığı ne kadar öğrenebilir miyim?

Hocam bilemiyorum açıkçası, ama bu forumda sürekli Amazon'dan laptop linkleri paylaşan tavsiye edenler görüyorum illaki alan birçok kişi oluyordur.

Amazon'dan ben laptop hiç almadım bu şekilde ama birçok ürün aldım, mantık aynı değişmez.

Birçok kişi yıllardır Amazon'dan, Newegg'den bilgisayar alıyor. Sıkıntı olmaz hocam, bir problem yaşamazsınız ücret konusunda. Oldu ki ürün bozuk geldi veya bir süre sonra bozuldu hiçbir türlü sizi yarı yolda bırakmaz Amazon.

Geri
Yukarı