Lenovo Legion 5 5600X RTX 3060 11.999 TL'ye alınır mı?

Hocam baya var Amazon veya Newegg gibi firmalardan laptop Türkiye'ye getiren. Özellikle Amazon. Cihaz harika, fiyat mükemmel, satıcı da Amazon olunca resmen kusursuz bir alışveriş olur sizin için. İçiniz rahat olabilir.

Hocam bilemiyorum açıkçası, ama bu forumda sürekli Amazon'dan laptop linkleri paylaşan tavsiye edenler görüyorum illaki alan birçok kişi oluyordur.

Amazon'dan ben laptop hiç almadım bu şekilde ama birçok ürün aldım, mantık aynı değişmez.

Birçok kişi yıllardır Amazon'dan, Newegg'den bilgisayar alıyor. Sıkıntı olmaz hocam, bir problem yaşamazsınız ücret konusunda. Oldu ki ürün bozuk geldi veya bir süre sonra bozuldu hiçbir türlü sizi yarı yolda bırakmaz Amazon.
Tamamdır bunu alıyorum o zaman. Çok sağ olun yardımlarınız için

Tamamdır bunu alıyorum o zaman. Çok sağ olun yardımlarınız için

İnşallah iyi bir deneyim olur sizin için. Geldiğinde paylaşırsınız. Hayırlı olsun şimdiden

Ben de bir süredir bakınıyordum ama istediğim özelliklere uygun bir cihaz denk getiremedim, bu cihaz bütçemin üstünde ama şöyle 11-12 ye Omen 15 3060 denk getirsem kesinlikle alacaktım.

İnşallah iyi bir deneyim olur sizin için. Geldiğinde paylaşırsınız. Hayırlı olsun şimdiden.

Ben de bir süredir bakınıyordum ama istediğim özelliklere uygun bir cihaz denk getiremedim, bu cihaz bütçemin üstünde ama şöyle 11-12'ye Omen 15 3060 denk getirsem kesinlikle alacaktım.

Hocam 12ye Omen almayı göze aldıysanız Hepsiburada'daki Legion'u alsanıza.

Hocam 12ye Omen almayı göze aldıysanız Hepsiburada'daki Legion'u alsanıza.

Hocam HP Omen 15 aldım zaten 13.5 a geçen hafta.

Benim aldığım Ryzen 7 5800h (8 çekirdek), 16GB, 1TB modeli.

Bu konuda bahsi geçen Legion 5, 5.nesil Ryzen 5600 (6 çekirdek), RAM leri Omen kalitesinde değil anladığım kadarıyla ve 512 GB. Bu açıdan bakınca da, Omen 15 in fiyatını normalleştiriyorum bünyemde :D

Ayrıca Omen 15 daha ofis tarzı bir görünüme sahip ben gaming laptopum diye de bağırmıyor açıkçası. Bu anlamda memnunum cihazımdan. Oyun benim için ikinci öncelikli.

Ama dediğim gibi almamış olsam düşünebilirdim tabiki Legion 5 i.

Hocam HP Omen 15 aldım zaten 13.5 a geçen hafta.

Benim aldığım Ryzen 7 5800h (8 çekirdek), 16GB, 1TB modeli.

Bu konuda bahsi geçen Legion 5, 5.nesil Ryzen 5600 (6 çekirdek), RAM leri Omen kalitesinde değil anladığım kadarıyla ve 512 GB. Bu açıdan bakınca da, Omen 15 in fiyatını normalleştiriyorum bünyemde :D

Ayrıca Omen 15 daha ofis tarzı bir görünüme sahip ben gaming laptopum diye de bağırmıyor açıkçası. Bu anlamda memnunum cihazımdan. Oyun benim için ikinci öncelikli.

Ama dediğim gibi almamış olsam düşünebilirdim tabiki Legion 5 i.
Kafa gitti bi an, alacaktım yazdığınızı alacam okumuşum :(

Hocam sizin omen inceleme konusu vb. var mı? Tasarımını vb. merak ettim :D Yoksa sizden de bekleriz bi inceleme konusu :D

Hocam daha bir kaç gün oldu geleli, açıkçası daha bilgisayara oyun bile kurmadım. Bu performans testleri vs vs nasıl yapılıyor onları da araştırmayı düşünüyordum buradan fikirlerimi paylaşırım düşüncesiyle. Bu forumda da yeniyim, var mı bir rehber konu neyi nasıl incelemem güzel olur bilemiyorum :)

Yeni konular

Geri
Yukarı