Lenovo Legion 5 5600X RTX 3060 11.999 TL'ye alınır mı?

Bir iki tane karşılaştırma videosu izledim RTX 3070 3 4 FPS fark açabiliyor sadece, bazı oyunlarda fark artıyor. Fakat bu çok önemli mi yani beni fazla üzer mi? Birazdan alacağım PC'yi.
Valla daha az güç kullanımıyla RTX 3060dan 10 FPS falan daha fazla veriyor AAA oyunlarda. VRAM isteyen oyunlarda ise fark daha fazla açılıyor. İleride oyunların daha fazla VRAM isteyeceğini göz önünde bulundurursak ileride RTX 3060'dan daha iyi olacaktır.

Vallahi daha az güç kullanımıyla RTX 3060'dan 10 FPS falan daha fazla veriyor AAA oyunlarda. VRAM isteyen oyunlarda ise fark daha fazla açılıyor. İleride oyunların daha fazla VRAM isteyeceğini göz önünde bulundurursak ileride RTX 3060'dan daha iyi olacaktır.

Gayet mantıklı tamamdır hocam

İnşallah bende bu akşam veya yarın sipariş vereceğim ama yanında SSD mi alsam yoksa RAM mi alsam bilemedim?

Hangisini vereceksiniz Amazon'daki mi? SSD alacaksanız alın da RAM'i sonra alın bence.

Dün 12 bin olan cihaz bugün 14 bine çıkmış.
Bir cihaz çok sattığı, talep gördüğü an fahiş fiyatlara yükseltiliyor. Ürünün çıkış fiyatı ile yeterince kâr edebiliyorlardı ve en önemlisi ürünün ederi o fiyattı. Ama tabii ki her üründen 2.000TL fazla kazanç sağlamak onlara çok daha mantıklı geldi.

ben aldım bu ürünü ardından baktım birden 13.998 e çıkmış eğer alamadan çıksaydi çok üzülürdüm dünden beri takip ediyorum son indirimli ürünü ben aldım galiba bakalım hayırlısı gelince görücez artık isteyen arkadaşlar da umarim almislardir indirimli fiyattan
ben aldım bu ürünü ardından baktım birden 13.998 e çıkmış eğer alamadan çıksaydi çok üzülürdüm dünden beri takip ediyorum son indirimli ürünü ben aldım galiba bakalım hayırlısı gelince görücez artık isteyen arkadaşlar da umarim almislardir indirimli fiyattan

Linki bu belki yeniden bi indirim gelir

Yeni konular

Geri
Yukarı