Lenovo Legion Y520 15IKBN alınır mı?

Tabii ki alınır. Hatta bende aynı laptop ile buraya yazıyorum. Diğer laptoplara göre çok daha zarif, ince ve performanslı. Isınma sorunu hiç yok. Turbo fan özelliği de var fakat hiç kullanma gereksinimi duymadım.

Evet genel olarak fiyat performans ürünü. Ancak daha fazla F/P ürünü olan cihazlar da var. Monster gibi. Aynı fiyat civarında daha iyi bir işlemcisi olan modeller mevcut. Alternatif olarak Dell de görünüyor.

Çoğu Gaming serisi laptop ile karşılaştırdım mağazada en zarif ince duran bu laptop. Diğerleri kalas gibi duruyor sözde taşınabilir nereye taşıyacaksın onu kocaman.

Evet genel olarak fiyat performans ürünü. Ancak daha fazla F/P ürünü olan cihazlar da var. Monster gibi. Aynı fiyat civarında daha iyi bir işlemcisi olan modeller mevcut. Alternatif olarak Dell de görünüyor.
Hangi laptoplar var bulduğun bi paylaşabilir misin ?
Bu zamanlarda alınmalı mi ? Yoksa doların düşmesini mi beklemeliyim ?

@NookumPie Size bir şey soracağım. Ben de Lenovo Legion Y520 aldım. Fakat bende SSD ya da başka bir şey yoktu. Sizce bu PC kötü mü? Herkes GTX 1050 Ti olan modelleri öneriyor o kadar çok fark var mı arada? Bendeki sistem imzamda yazıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster firmasına pek sıcak bakmıyorum ya. Dell laptop hoşuma gitti ama ne zaman indirime girecek onu da bilmiyorum sabırsız biriyim.
Tabii ki alınır. Hatta bende aynı laptop ile buraya yazıyorum. Diğer laptoplara göre çok daha zarif, ince ve performanslı. Isınma sorunu hiç yok. Turbo fan özelliği de var fakat hiç kullanma gereksinimi duymadım.
Oyunlarda kaç FPS aldın bi yazar mısın? Ayrıca çizim programları ile çalışan biriyim işimi görür mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
@NookumPie Size bir şey soracağım. Ben de Lenovo Legion Y520 aldım. Fakat bende SSD ya da başka bir şey yoktu. Sizce bu PC kötü mü? Herkes GTX 1050 Ti olan modelleri öneriyor o kadar çok fark var mı arada? Bendeki sistem imzamda yazıyor.
Fark var ancak sizin de sisteminiz kötü değil. GTX 1050 de gayet yeterli bir ekran kartı. Şu sıralar gerek görmedikçe SSD'siz model önermiyoruz. SSD yükseltmesi yaparsan senin için daha avantajlı olur.

Son düzenleme:
Fark var ancak sizin de sisteminiz kötü değil. GTX 1050 de gayet yeterli bir ekran kartı. Şu sıralar gerek görmedikçe SSD'siz model önermiyoruz. SSD yükseltmesi yaparsan senin için daha avantajlı olur.

SSD eklemesini kendim yaptım 128 GB SSD taktım. Sistem harika çalışıyor artık fakat herkes İ7 7700HQ işlemci Gtx1050 Ti falan önerince dedim acaba ben kötü bir sistem mi aldım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı