Lenovo legion Y520 Alınır mı?

Hp omen içinde sıcaklık sorunu var deniyor. Lenovonun i5, 16gb ramli, 1050tilı ve 128ssd li modeli ile aynı özellikteki omen arasında fiyat farkı vardı en son.

Hocam sıcaklık sorunu olan modeller Pavillion modelleri ekseri...

HP, Omen ile büyük bir ivme atlamış. Çoğunluğun dediği bu yönde...

Ha benim önceki laptopum Lenovo idi. Ama Y520 de böyle bir sorunla başbaşa kalırım diye o riske girmek istemedim. Yoksa Lenovo güzel bir marka...

ben 5.600 e almıştım 6 ay falan oluyor.gtx 1060 var ama q dizayn olduğu için tam bir 1060 performası alamıyorsun. Kağıt üzerinde herşey çok yüksek duruyor ama yazılan performansı alamıyorsun. En çok sinir eden konuda pubgyi akıcı oynayamıyorsun fps drop çok oluyor. Malzeme kalitesi de ortanın bir çentik üzeri denilebilir. Çok toz topluyor , parmak izi aşırı kalıyor.En azından bir rgb klavye falan koyulabilirdi.

ben 5.600 e almıştım 6 ay falan oluyor.gtx 1060 var ama q dizayn olduğu için tam bir 1060 performası alamıyorsun. Kağıt üzerinde herşey çok yüksek duruyor ama yazılan performansı alamıyorsun. En çok sinir eden konuda pubgyi akıcı oynayamıyorsun fps drop çok oluyor. Malzeme kalitesi de ortanın bir çentik üzeri denilebilir. Çok toz topluyor , parmak izi aşırı kalıyor.En azından bir rgb klavye falan koyulabilirdi.

O zaman 1050TI olan cihazla tasarim, dizayn vs aşamasında hepsi aynı diyorsunuz. Belki tek fark 10-15 fps fark ettirir.

O zaman 1050TI olan cihazla tasarim, dizayn vs aşamasında hepsi aynı diyorsunuz. Belki tek fark 10-15 fps fark ettirir.
aynen öyle herşeyi aynı tek fark ekran kartı ondada 10-15 fps oynuyor oynamıyor.Zaten pubg de fps dropları olduğundan o farkıda göremiyorsun. Boşuna aradaki farkı verip 1060 almayın , en azından bu model için.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı