Lenovo legion Y520 Alınır mı?

@EntropicDeath 128 GB SSD, 1 TB HDD, 8 GB RAM, 1050Ti, i7 7700HQ'lu Dell 7577'yi 4250 liraya aldım. @Morruk'un dediği gibi 130 Watt'lık adaptör ile geliyor, ama FPS düşüşü hakkında dedikleri yanlış. CS:GO'da çeşitli haritalarda oynadım, Far Cry 5'i bitirdim, hiçbir sorun yaşamadım. Servisin 180 Watt'lık adaptörle değişim yaptığını söyleyen birkaç kullanıcı var ama henüz vakit ayırıp da götüremedim benimkini. Lenovo'dan ek özelliği ne var dersen parmak izi ve Thunderbolt 3 diyebilirim. Parmak izi hadi neyse de TB3 fena bir teknoloji değil. 1050Ti için 5000 lira çok fazla, düşük halini alıp dolar düştükten sonra içini doldurmak daha mantıklı olur. En azından az zarar edersin.
@Toprak Aga Windows 10'a 400 lira isteyen firma değil miydi o?

Ekran kartının düşük halini alıp sonra nasıl içini dolduracağız?

Hazır kasaya logo basıp satıyorlar, ha koydukları parçalar çalışıyor mu çalışıyor. Ama Windows için bu markaya 400 lira veren epey insan gördüm.
İşte sorun da bu ama nedense Technopat, Monster diye diye bir hal oluyor:). Vestel'in tutulmamasının sebeplerinden biri olan servis yetersizliği Monster'da da var. Teknik serviste kalifiye eleman olmadığı için şikayetler yağıyor. Hal böyle olunca içine en iyi donanımı da koysan ürün arıza yaptığında düzgün bir muhatap bulamamak büyük bir problem. Satılan malın arkasında durmak gerek. Sağda solda iki reklamı çıkan ürüne nasıl bu kadar güveniliyor anlayamıyorum.

Haklısınız tabiki de fakat araştırmalarım sonucunda bu sisteme yöneldim. Monster alacaktım fakat kasa ve diğer parçalarını cleue tam hatırlamıyorum öyle bir firmadan getiriyormus ve parasını hak etmeyen sistemler. Ve yeniden dile getiriyorum cok arastırdım ve fıyatına göre en iyi sistem bu bence. MSI da düşündüm fakat düşük sistem ama fiyatları pahalı değmez diye düşündüm 😊
Monster fiyatını haketmiyor?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2018-05-24-17-14-17.png
    Screenshot_2018-05-24-17-14-17.png
    141,9 KB · Görüntüleme: 70
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı