Lenovo Y50-70 nasıldır?

dfyildiz

Hectopat
Daha fazla  
Lenovo z510 kullanıcısıyım. Fakat yazılım işi ve arada oyun oynadığım için artık yetersiz kalıyor. Gerek kalitesi olsun gerek performansı olsun z510 fiyatına ve performansına göre diğer cihazlardan gerçekten üst seviye bir notebook. Evet lafı fazla uzatmadan Y50-70 kullananlar varsa nasıl cihazdır yorum alabilir miyim acaba?

Cihaz Link : LENOVO Y50-70 CORE İ7 4710HQ 2.5GHZ-16GB-1TB-15.6"-4GB-W8.1 NOTEBOOK

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben ürünü aldım ve bir süre kullandıkdan sonra iade ettim.Deneyimlerim şöyle.Ben ürünün i7 4720HQ işlemcili ve GTX 960 4Gb olan modelini kullandım.Laptop biraz ağır hem kendisi hem adaptörü birde ayrıca adaptör kablosuda baya kalın bir kablo.Performans olarak gerçekten masaüstünü aratmıyor yani Gtx 950 ayarında bir hızı var masaüstünde.Gta 5'de 1080P'de high ayarlarda 50 Fps civarı oynatıyor.Hız bakımından beklediğimden iyi çıktı.Kasası çok şık ve ince.Harici DVD okuyucu çıkıyor kutudan.Gelelim eksilerine.Birincisi oyuna girdikden 10 dakika sonra aşırı derecede fanlardan ses geliyor, çünkü fan çıkış yeri monitörün önüne denk geliyor.Yeni kasası çıktı Y700 diye almadan önce birde ona bakın.Bu modelde fan çıkışı daha güzel yapılmış.İkinci beğenmediğim yönü oyunda felan w,a,s,d tuşları aşırı derecede ısınıyor.Sanki tuşların altına denk geliyor ekran kartı.Üçüncüsü ekranın renk ve kontrast değerleri çok değişik geldi.Renkler sarıya çalıyor gibime geldi.Bence biraz daha ekleyip i7 6700 HQ işlemcili yeni kasa olan Y700 modeline bakın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı