Lenovo Y50-70 nasıldır?

Özellikleri ile fiyatı gayet güzel. Fiyat performans ürünü diyebiliriz. Msı gibi markalarda o özellikteki bilgisayarlar biraz daha pahalı oluyor ve biraz daha kaliteli. GTX 960M 4K yı kaldıracak bir kart değil ama gene de laptoplar için en iyi kartlar arasında. Rahatlıkla alabilirsin o bilgisayarı.

Bende Y50-70 GTX960M FHD-dokunmatik olanı var. Cihazın malzeme kalitesi falan çok iyi. Aliminyum kasa, çift fan, dahili subwoofer ... Yerinizde olsam oyunlar için FHD modelden fazlasına bakmazdım. Çizim vs için 4K tercih edilebilir. Pili de 4 hücreli bilginize. Diğer sorularınız varsa da yardımcı olabilirim.

Fhd dokunmatik olmayan panelinin renklerinin çok kötü olması dışında, çok güzel bir cihazdır. Çoğu oyun bilgisayarına taş çıkaracak bir soğutması ve klavyesi vardır. Arkadaşım bizzat kullanıyor, oyunlarda 70-75 dereceyi geçmiyyor. Gözümün önünde yarım saat skyrim oynadı soğutucusuz ve cpu da gpu da 63-65 derece arasında kaldı. Soğutmasına hayranım bu cihazın.

Suan bende bu cihaz üzerindeyim hatta pazartesi salı almayi düşünüyorum fakat İstanbul Bilisim de satılan 45765 modelini piyasada baska hic biryerde ve lenovo'nun yurtdışı sitelerindede bulamadım yani hic bir bilgi yok. Siz aldiniz mi?
Arkadaşlar oyun laptopu almaya karar verdim ve en uygun fiyatlı dizüstü bilgisayarları İstanbul Bilişimde buldum. Sonra araştırdım ve şu laptobu buldum. Lenovo Y50-70 59 K45765 4K UHD Dokunmatik Gaming Notebook
Fiyat felan da uygundu. Sizce bu bilgisayarı almalıyım?
Her şey için teşekkürler...

Arkadaşlar oyun laptopu almaya karar verdim ve en uygun fiyatlı dizüstü bilgisayarları İstanbul Bilişimde buldum. Sonra araştırdım ve şu laptobu buldum. Lenovo Y50-70 59 K45765 4K UHD Dokunmatik Gaming Notebook
Fiyat felan da uygundu. Sizce bu bilgisayarı almalıyım?
Her şey için teşekkürler...

söylediğin pcyi aldın mı acaba ben şuan alıp almama arasında kaldım 3100 tl teşhir ürünü istanbul bilişimde özellikleri fiyatına göre bence gayet iyi ama dokunmatik ekran korkutuyo

Suan bende bu cihaz üzerindeyim hatta pazartesi salı almayi düşünüyorum fakat İstanbul Bilisim de satılan 45765 modelini piyasada baska hic biryerde ve lenovo'nun yurtdışı sitelerindede bulamadım yani hic bir bilgi yok. Siz aldiniz mi?

aynen öyle ben araştırdım bulamadım acaba özellikleri mi yanlış yazılmış diye de düşündüm hiç bi yerde bulamadım bu pcyi yerli yabancı hiç bir sitede

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı