LENOVO Y50-70 Nasıldır?

Tek fan performansını öğrenmek için msi ge70 i arastirmak gerek. Ufak farklardan sorun cikacagini sanmam acikcasi lakin abra 1.1 kullananlar clevo modeli boyalari atti kasalarin. Fakat abra a2.1 yani ge60 kullananlar gayet memnundu.

Tek fan performansını öğrenmek için msi ge70 i arastirmak gerek. Ufak farklardan sorun cikacagini sanmam acikcasi lakin abra 1.1 kullananlar clevo modeli boyalari atti kasalarin. Fakat abra a2.1 yani ge60 kullananlar gayet memnundu.
sırt çantası ve hdd 1 tb yaptığımızda 3.2 ile 6.1 in fiyatı aynı oluyor. Farkları söylediğin gibi kasa ve işlemci ve fan olarak 6.1 in üstün olması.

Ben kasaya güvenemiyorum. Dediğiniz gibi 2 fan bir artı lakin buna bakmadan once tulpar t7 v2.3 ile ince kasasina bakiyordum. Ince kasa mentesesi kapagi oynuyordu ve t7v2.3 te tek fan yani bu durumda msi ge70 in sogutmasi nasil ona bakmak lazim islemci farkinin hissedilecegini sanmam

Ben kasaya güvenemiyorum. Dediğiniz gibi 2 fan bir artı lakin buna bakmadan once tulpar t7 v2.3 ile ince kasasina bakiyordum. Ince kasa mentesesi kapagi oynuyordu ve t7v2.3 te tek fan yani bu durumda msi ge70 in sogutmasi nasil ona bakmak lazim islemci farkinin hissedilecegini sanmam
şeytan diyor topla 970mli masaüstü :D

Tulpar almayi dusunuyoken toplamayi dusunmustum. Idarelikte bir notebook fakat universitede kasa imkani yok mecburen laptop acikcasi bir hevesle tulpar alip sonra pes oynayacagim diye dusundum geri. Ve abra baktim ama kararsizim

Tulpar almayi dusunuyoken toplamayi dusunmustum. Idarelikte bir notebook fakat universitede kasa imkani yok mecburen laptop acikcasi bir hevesle tulpar alip sonra pes oynayacagim diye dusundum geri. Ve abra baktim ama kararsizim
Özellik performans olarak beğeniyorum Monster'i. Ama ömür bakımından pek güvenemiyorum. Yaşadığım şehirde okursam masaüstümü almalıyım sizce ? tercihlere 2 hafta kadar kaldı.

Media Markt'taki sayfasını 1080p olarak güncellemişler (mi). Dikkatimden kaçtı galiba ama orada 4K yazmıyor muydu?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı