Başarılı Kurulum Lenovo Z500 - Windows 8.1 ve Mac OS X 10.10

Selamlar,

An itibariyle Lenovo Z500 bilgisayarıma başarılı bir şekilde Yosemite kurdum. Ekran parlaklığı, mikrofon, ses, ethernet kartı vesaire tamamı çalışır durumda. Bu bilgisayardan kullanıp sorun yaşayan kullanıcılar varsa yardımcı olmaya çalışırım.

Herkese başarılar kurulumda.

Kurulumun videosunu çekip paylaşırsanız çok iyi olur. Yazıdan anlamayan var mesela ben detaya girince yapamıyorum zira hiç bilgim yok bu konuda yardımcı olursanız tüm z500 kullanıcıları fayda görecektir en kısa zamanda yapmanız dileğiyle

Kurulumun videosunu çekip paylaşırsanız çok iyi olur. Yazıdan anlamayan var mesela ben detaya girince yapamıyorum zira hiç bilgim yok bu konuda yardımcı olursanız tüm z500 kullanıcıları fayda görecektir en kısa zamanda yapmanız dileğiyle

//Netdisk ile ilgili ufak bir sorunum var TTNET bu sorunu çözer çözmez sizinle dosyalarımı ve dökümanları paylaşacağım.

Çok şükür çözdüler şikayetvar'a falan yazdım ciddiye aldılar. Bende uzun zaman önce yapmıştım kurulumu anladığım kadarıyla video şeklinde bir anlatım istiyorsunuz. Şuan için bunu yapmam mümkün değil iş yoğunluğumdan dolayı ancak burada adımları belirterek takıldığınız yerlerde elimden geldiğince yardım ederim.

Öncelikle buradan Niresh dosyasını indirin.

Download Yosemite Zone Hackintosh Torrent - KickassTorrents

Video mümkün değilse tüm detayları yazın bn uygularım bide performans ve driver ler hakkında da bilgilendirirseniz sevinirim

[email protected] bu mail adresinden bana ulaşırsanız tel ile görüşüp yapalım lüfen bi yardımcı olun daha hızlı olur bu şekilde olumlu yada olumsuz yanıt verirseniz bende boşuna beklemiş olmam.

İyi günler hocam ekran parlaklığı sizde çalışıyor mu benim denemelerimde hiç bir türlü çalıştıramadım. Buna dsdt düzenlemek dahil olmak üzere.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı