Leo 3A 1050 Ti nasıldır?

3 bincik canım bir şey değil:)

Dalga mı geçiyorsun birader bu neyin cahilliği.

Cahil sensin lafını bil de konuş sizi aşarsa zaten aynı paraya 1650 var dedim okuman yoksa eğitim masraflarını karşılarım.
3000 lira fazla gerçekten de.
Ben 1650'li sistemle darboğaz yapar diye almadım.

1650 sistemde Ryzen 5 1600 AF vardı rahat beslerdi.

İşlemci R5 1600 sanmıştım fakat R3 1200 çok iyi bir işlemci değil. Bu durumda bu sistem eh işte fakat alman iyi olmuş piyasanın durumu malum ne olacağı hiç belli değil.
Hocam peki bu işlemciyle fazla sıkıntı yaşar mıyım sence
Kargo gelirse alma. İade et. Daha iyisi alınır o paraya.
Kanka havale yaptık

Arkadaşlar sonradan ryzen 5 1600af a yükseltemez miyim işlemciyi peki?
Şuan GTX 1650 2600TL tek tek toplanırsa daha kaliteli parçalar ile aynı paraya toplanılabilinir.
Cahil sensin lafını bil de konuş sizi aşarsa zaten aynı paraya 1650 var dedim okuman yoksa eğitim masraflarını karşılarım.

1650 sistemde Ryzen 5 1600 AF vardı rahat beslerdi.

Keşke biraz bekleseydin eğer illede alacağım dersen kartı ilana koy azıcık da sen ekler 0 1650 alırsın aralarında ciddi fark var çünkü.
Aga ben darboğaz yapıyor diye almadım şu videodan anladım:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aga ben darboğaz yapıyor diye almadım şu videodan anladım:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arada R5 1600 AF ile 1660 Super bile beslenir zorlasanız. Gereksiz şekilde ayar kıstıkları için kullanım o şekilde. Valorant Max ayarda Low'dan daha çok FPS alırdı.

Geri
Yukarı