LG G2 Lollipop Güncellemesi Türkiye'de Başladı Mı?

Benimkide birleşik arap emirliklerinden geldi. Ben türkiyeye göremi güncelleme alıcam ? (DELTA GARANTİ İTHALAT)

Bende güncelleyeceğim ama ilk yorumları bekliyorum. @Bloother Sen güncelledin mi? Güncellediysen birşey sormak istiyorum. Güncelledikten sonra hard reset atmayı düşünüyorum. Acaba bilgisayarda yaptığım yedekleme uygulamalarıda tekrar yükler mi?
Evet, ben 1 Nisan'da yayınlanan İtalya ROM'unu kurmuştum. Farklı ülke yazılımları flashladığımdan sürekli hard reset atarım, yedekleme yapmam, her şeyi sıfırdan yüklerim. Biraz zahmetli ancak temiz oluyor. Siz, Türkiye cihazı kullanıyorsanız, doğrudan PC Suite ile güncelleyin. Yedek almanıza gerek yok. Herhangi bir veri kaybı yaşamazsınız.
Hayır ama lollipop teması çok saçma sapan olmuş ve ram kullanımı çok yükselmiş şarj konusuna hiç girmiyorum bile... Lg den de farklı bişey çıkmaz. Genel olarak 4.4.4 daha iyiydi.
Öyleyse yorumunuzu kendinize saklayın. G2'de şarj konusunda bir sıkıntı yok. Şarj tüketimi KİTKAT'taki gibi devam ediyor. Lollipop teması kişiseldir, size saçma gelir ama benim hoşuma gidiyor.
Benimkide birleşik arap emirliklerinden geldi. Ben türkiyeye göremi güncelleme alıcam ? (DELTA GARANTİ İTHALAT)
Hayır, telefonunuzun bağlı olduğu ülkeye göre güncelleme alacaksınız. Ancak hiç beklemenize gerek yok, herhangi bir ülkenin D802 ROM'unu flashlayabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı