LG g2 mi Samsung galaxy S4 mü ?

krmbstrk51

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben telefon alacağım ama başlıkta da belirttiğim gibi bu iki telefon arasında kaldım. Siz hangisini tavsiye edersiniz?

LG G2 işlemcisi.
Qualcomm MSM8974 Snapdragon 800 Quad-core 2260MHz (Uygulamalarınız ve oyunlarınız için daha güçlü ve hızlı bir işlemci %41 civarında daha hızlı)
S4 işlemcisi.
Exynos 5 Octa 5410 Quad-core 1.6 GHz Cortex-A15 & quad-core 1.2 GHz Cortex-A7

LG G2 'nin bataryası daha fazla dayanıyor, ekran boyutu olarak ta S4'ten büyük.
LG G2'i ama S4'ten biraz daha kalın.

Her türlü LG G2.
Neden herkes samsung seçiyor?= Samsung telefon olarak tanınmış bir marka ve ilk amiral gemisi değil.
Neden LG seçmeliyim?= İşlemcisi, kamerası, arkada ki tuşları,daha büyük ekran,içindeki özellikleri, F/P
Neden LG seçen az?= Lg'nin çıkardığı ilk amiral gemisi olduğu için.

İstersen kendinde araştırıp bakabilirsin. Lg G2 her türlü geçiyor.

Bence LG G2 samsung galaxy s4 birsüre sonra kasma yaşıyormuş. Hiç kullanmadım bunlar kullanıcıların şikayetleri ama LG G2 de hiç şikayet görmedim.

G 2 kullanıcısıyım her türlü G2 öndedir tercih edebilirsin.Çoğu arkadasımda S4 var arada kasma yapabiliyor ana menüde uygulamalarda falan.Onun dısında batarya,işlemci gibi performans gerektiren şeylerdede önde..
Samsung kalitesi diyen olmuş bana göre piyasadaki en kötü telefonları üreten onlar (performans ,tasarım ve sağlamlık)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı