LG G3 Mü Samsung S5 Mi?

Bence s5'in en son sürümünü al. Çünkü Samsung'larda iyi donanımın yanında iyi de yazılımı var. Bence Samsung insanlara bir telefonun sadece donanım olmadığını gösterdi.
İnternetten ikisinin de incelemelerini izleyerek daha rahat karar verebilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Heronn Dostça bir tavsiye istersen Oneplus One al. İkisi arasında pil önemliyse S5 ; Ekran , kamera önemliyse G3 ama ikiside yarı yolda bırakmaz.
One Plus One nereden alacağım? Daha Türkiye'te gelmedi yurt dışından nasıl getireceğim ki?

Kardeşim bence s5 in en son sürümünü al. Çünki samsunglarda iyi donanımın yanında iyi de yazılımı var. Bence samsung insanlara bir telefonun sadece donanım olmadığını gösterdi.
İnternetten ikisininde incelemelerini izleyerek daha rahat karar verebilirsin.

Çok izledim ama bir sonuca karar veremedim G3 önde gibi duruyordu fakat ısınma problemi filan haberler gördüm bu yüzden kararsız kaldım.

Emin ol G3 daha iyi.
Isınıyor diye haberler duydum.

Kardeşim bence s5 in en son sürümünü al. Çünki samsunglarda iyi donanımın yanında iyi de yazılımı var. Bence samsung insanlara bir telefonun sadece donanım olmadığını gösterdi.
İnternetten ikisininde incelemelerini izleyerek daha rahat karar verebilirsin.
En son sürüm derken peki?

G3 arkadaşımda var ve hafif ısınma sorunu olduğunu söylüyor. Babamda G2 var, eğer G3'ün ısınması G2 kadarsa hiç problem değil. Eğer telefon arama yaparken, menüdeyken, internetteyken çok ısınıyorsa o zaman problem var, onu da kullanan arkadaşlar söylesin.
Onun dışında G3, S5'ten daha iyi bir telefon bu kesin. Xperia Z2 de düşünebilirsin.

G3 arkadaşımda var ve hafif ısınma sorunu olduğunu söylüyor. Babamda G2 var, eğer G3'ün ısınması G2 kadarsa hiç problem değil. Eğer telefon arama yaparken, menüdeyken, internetteyken çok ısınıyorsa o zaman problem var, onu da kullanan arkadaşlar söylesin.
Onun dışında G3, S5'ten daha iyi bir telefon bu kesin. Xperia Z2 de düşünebilirsin.
Kardeş sen benim telefonun ısınma testini gördünmü kullanıcı incelemeleri bölümünde :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı