LG G3 vs HTC ONE (M9)

Heinz Guderian

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar şuan elimde bu iki telefon var. Youtube için video çekicem fakat hangisinin kamerasının daha iyi olduğuna karar veremedim. Konu hakkında bir fikriniz varsa yazarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

O Fiyata LG G4 alınıyor sıfır olarak eğer ikinci el alacam diyorsanız iki cihazda sıkıntılı G3 performans olarak yetersiz 2k ekrana o batarya o işlemci olmadı hic M9 ise hem kamera hem SD 810 yüzünden sıkıntılı önerim sıfır alacaksanız G4,2.el alacaksanız diğer seçenekleriniz varsa söyleyin yoksa şayet kamera olarak G3 daha iyi.

O Fiyata LG G4 alınıyor sıfır olarak eğer ikinci el alacam diyorsanız iki cihazda sıkıntılı G3 performans olarak yetersiz 2k ekrana o batarya o işlemci olmadı hic M9 ise hem kamera hem SD 810 yüzünden sıkıntılı önerim sıfır alacaksanız G4,2.el alacaksanız diğer seçenekleriniz varsa söyleyin yoksa şayet kamera olarak G3 daha iyi.
Bu telefonlara zaten sahibim sadece hangisi ile çekim yapayım ben pek anlamıyorum da.

Performans konusunda ve donanım olarak M9 daha güçlü ama SD 810 kullandığı için almanızı önermem. S6, NOTE 4 ve G4 modellerinden birini bütçene göre al.
Abi 2 telefona da sahibim sadece ikisi arasında bir seçim yapmak istiyorum video çekme performansı açısından karar veremedim.

İkisi yan yana kamera olarak denesene fark belli olur. G3'ün kamerası gayet güzel. M9 modelinin kamerası geçen sene çıktığı dönemde rakiplerine göre kötüydü, G3 ile arasında nasıl bir kamera farkı var bilemiyorum açıkçası.

G3'ün Adını ağzına bile alma. 1 Ay boyunca beni hayattan soğuttu, günde 3 kez şarj ettim. LG Fanboyları gelip bana o eski seridir falan diyecek olurlarsa 604K serisinden idi cihazım. Her konuda M9 daha iyi, kamerada nasıldır bilmem ama M9 seni asla üzmez, G3 2-3 günde hayattan soğutur.

G3'ün Adını ağzına bile alma. 1 Ay boyunca beni hayattan soğuttu, günde 3 kez şarj ettim. LG Fanboyları gelip bana o eski seridir falan diyecek olurlarsa 604K serisinden idi cihazım. Her konuda M9 daha iyi, kamerada nasıldır bilmem ama M9 seni asla üzmez, G3 2-3 günde hayattan soğutur.
Aynısını M9'da yaşıyorsun farkı yok ikiside sorunlu telefon kamera olarak G3 daha başarılı video için OIS destekli Lazer Otofokus sistemi kullanıyor telefon.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı