LG G3 vs Sony Xperia Z2 Batarya performansı hangisinin daha iyi?

LG G3 mü ? Sony Xperia Z2 mi ?

• LG G3

Oy: 7 33,3%
  • SONY XPERİA Z2

Oy: 14 66,7%

• Oy verenlerin toplamı
    21
S5'in dayanıklılık modunda test etmişlerdir belki. Recep Bey işe yaradığını söylüyordu. Samsung, Antutu'daki gibi bir hile çekmiş olabilir ya da. Bilemiyorum artık orasını. :) G2 daha iyi olmalıydı ama. O konuda haklısın.

Her açılan konuda dünya savaşı çıkıyor. Ben de memnun değilim o konuda. Bir telefonu önermek için insanlar çok komik yorumlarda bulunuyorlar. Z2 elinde patlar ısınıp yorumunu bile duyduk dün. G3 için de başka şeyler diyenler var. Takım tutma işine dönmüş bu da.

Aslında hocam şöyle yukarıya bi konu açsanız G3 ün ve Z2 nin artıları ve eksilerinden bahsetseniz. Millet ona göre seçse yada Z2 ve G3 kullanıcılar kulübü gibi bişe açsanız merak eden direkt ordan sorsa. Konulardaki tartışmalar baya azalır bence. :)

Hayırlı olsun hocam şimdiden. :)

@Dincer Öyle bir şey yapsak kimseyi memnun edemeyiz. İlla birisini daha iyi yapmak için uğraşacak herkes.

Sony Xperia Z2 Hakkında Akıllarda Kalan Soru İşaretleri | Technopat Sosyal

Ben burada Z2 ile ilgili sorulan soruları cevapladım. Diğer konularda da cevapladım hep. G3 kullanan arkadaşlar da cevaplıyor konu açılınca.

@A.Canal Soru cevap şeklinde G3 ile ilgili soruları cevaplayabilirsen güzel olur aslında. Şu benim yaptığım gibi bu linkini verdiğim konuda.

@Dincer Öyle bir şey yapsak kimseyi memnun edemeyiz. İlla birisini daha iyi yapmak için uğraşacak herkes.

Sony Xperia Z2 Hakkında Akıllarda Kalan Soru İşaretleri | Technopat Sosyal

Ben burada Z2 ile ilgili sorulan soruları cevapladım. Diğer konularda da cevapladım hep. G3 kullanan arkadaşlar da cevaplıyor konu açılınca.

@A.Canal Soru cevap şeklinde G3 ile ilgili soruları cevaplayabilirsen güzel olur aslında. Şu benim yaptığım gibi bu linkini verdiğim konuda.
Tamamdır. O soruları alıp ben de bir konu açayım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı