LG Perpa Servis Rezilliği

Mr. J

Hectopat
Yer
Evren/Dünya
Daha fazla  
Telefonum 20 iş günü dolmasına rağmen bugün geldi ve teslim aldım. Cihazın servis kağıdında anakart değiştirildi yazıyordu. IMEI de değişmiş zaten. Son serilerden bir anakart takılmış. Ancak be cihazı fazla ısınma ve şarjının az gitme sorunu olduğu için yolladım ve telefon hala %50-55 parlaklıkta 20 dakika Chrome'da dolanınca bile ısınıyor ve 20 dakikada şarjı %10 gidiyor. Ve öncekine kısasla az olsa da bu da ısınıyor. 20 iş günü ve 25 normal gün bekledikten sonra tekrar servise verip aynı şeyleri yaşamak istemiyorum. Tüketici Haklarına '' Tamir olmasını istediğim cihaz anakartı değişmiş olmasına hala çabuk ısınıyor ve şarjının çabuk bittiğini belirttiğim halde tamirden gelen cihazın şarjı halen az gidiyor. Yani batarya değişimi yapmamışlar.'' benzerinde bir başvuru yapıp ayıplı hizmet maddelerine göre para iadesi istesem alabilir miyim sizce fatura bedelini?

@Recep Baltaş
@Ali Güngör
@SypeR
@Asım Demir

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı