Gigabyte servis rezilliği

xTayfun

Centipat
Makaleler
5
Yer
Legendary Eagle Master
Teşekkür ederim. Daha önce MSI GTX 970'de yaşamıştım ilk çıktığı zamanlar. 1 hafta içerisinde değiştirmişlerdi. Oyun oynayamıyorum sinirden tüm hevesim kaçtı :(.

Hocam coil whine sesine aldırmayın.

omerkandemir

Hectopat
Yer
Lawrence / Kansas
Çok geçmiş olsun, umarım en kısa sürede hakkınız olanı alırsınız.

BSimsek

Picopat
Yer
Adana
Geçmiş olsun. İnşallah THH'nin kararı sizin tarafınıza olur ve değişim alırsınız. Gelişmelerden haberdar ederseniz memnun olurum.

KS
A

ateykan0

Hectopat
Geçmiş olsun. İnşallah THH'nin kararı sizin tarafınıza olur ve değişim alırsınız. Gelişmelerden haberdar ederseniz memnun olurum.
Tabi ki yazacağım.
Çok teşekkür ederim arkadaşlar.

KS
A

ateykan0

Hectopat

Henry of Skalitz

Centipat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli
Hocam bu kadar pişmansanız neden direkt sinerji'ye iade talebi oluşturmadınız? Biliyorum değişim istemek daha mantıklı ama aylarca zamanınızı harcayıp sonucu kesin olmayan bir şeye kalkışmanız bence çok anlamlı değil.
Beni yanlış anlamayın, hakkınızı aramanız çok doğal ama tüketiciye maalesef gerekli destek sağlanamıyor, ben olsam 14 günlük cayma hakkımı kullanıp iade ederdim.

KS
A

ateykan0

Hectopat
Hocam bu kadar pişmansanız neden direkt sinerji'ye iade talebi oluşturmadınız? Biliyorum değişim istemek daha mantıklı ama aylarca zamanınızı harcayıp sonucu kesin olmayan bir şeye kalkışmanız bence çok anlamlı değil.
Beni yanlış anlamayın, hakkınızı aramanız çok doğal ama tüketiciye maalesef gerekli destek sağlanamıyor, ben olsam 14 günlük cayma hakkımı kullanıp iade ederdim.
Sinerji ona da izin vermiyor ki. Kutusu açılıp monte edilmiş ise biz vermiyoruz diyor.
970 serisinin neredeyse tüm modelleri Coil Whine ile ünlü oldu.
Yerine verilende hiç sorun olmamıştı 😂

Yukarı