LGBT bireylerin toplumdaki yerleri nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bunun zaman ile alakası yok. Eğer insanlar 15. yüzyılda daha açık görüşlü olabilse idi, 15. yüzyılda olabilirdi.
18. yüzyıla gelene kadar kilise baskısı kendini gösterene kadar on binlerce yıldır eşcinsellik tarihte var zaten. İşin komik tarafı da bu, şu anda o övülen komutanların/kralların/vezirlerin önemli bir kısmı ya eşcinsel ya da biseksüel. O dönemlerde bu normal olandı, sonradan kilise baskısıyla bu son son 250-300 yılda bu kadar baskılanmaya başlandı. Şimdi onlarda kilise baskısı kalmadı, bilim ve insan hakları kazandı ama onların 200-300 yıl önce yaptığı bu kavga bizde hâlâ var. :D Çok ilerici toplumlarız vesselam. :D

@444065 LGBT'ler ölsün diyen bir üyenin kullanıcı adı eşcinsel olan büyük bir komutan. :D

Toplumdaki yerinizi öğrenmiş oldun böylelikle. Pek iç açıcı değil maalesef. Allah kolaylık versin sana, Technopat gibi bir forumda böyle yanıtlar beklemezdim.

Zaten toplumda bu yorumlara alıştım, sadece insanların derin düşüncelerini anlamaya çalışıyorum. Iyi kimse "bİzİm aHlAkImIzI bOzUyOrLaR" demedi.

Konu Türkiye ile alakalı değil ki sadece, dünya çapında oldukça fazla denyo var.

Çünkü LGBT artık örgütleşmeye, zoofili nekrofili ve pedofili gibi anormallikleri normalleştirmeye başladı. Benim kendi halinde takılan eş cinsel bireylerle sıkıntım yok. Ben derdim kendini nedensizce duyurmaya çalışan, ilgi çekmeye çalışan ve durduk yere "Saygı duy homofobik pislik!" diyen insanlarla. Düşüncelerinizi merak ediyorum. Sağlıcakla kalın.

Bu arada LGBT kültürü bize modern Avrupa'dan geçmedi mi?

Çünkü LGBT artık örgütleşmeye, zoofili nekrofili ve pedofili gibi anormallikleri normalleştirmeye başladı. Benim kendi halinde takılan eş cinsel bireylerle sıkıntım yok. Ben derdim kendini nedensizce duyurmaya çalışan, ilgi çekmeye çalışan ve durduk yere "Saygı duy homofobik pislik!" diyen insanlarla. Düşüncelerinizi merak ediyorum. Sağlıcakla kalın.
LGBT örgütleşmedi, Zoofili, nekrofili ve pedofili gibi sapıklıklara da asla sahiplik yapmadı. Kimden duyduysanız lütfen unutun. Bu gibi sapıklar kendilerini meşru göstermek için LGBTIQ+ gibi çok mantıklı bir harekete kendilerini de koymak istiyorlar. Veyahut bu insanları sırf ad lekeleme amaçlı, LGBTIQ+ ismi ile yan yana getiriyorlar. Beraber kullanılması bile içler acısı.

Hiçbir LGBT arkadaşım (en az 50 tane var) o anormallikleri savunmuyor. Buna ben de dahilim. Ancak benim kişisel isteğim, lütfen kötü davranmayın. Bizler de insanız ve bizim de sizler gibi bir psikolojimiz var. Yaptığımız her hareketten dolayı gizlenmek ve korkmak istemiyorum. Kimseden sevgi beklemiyorum, ancak yoldan geçen birinin bana küfretmesini de istemiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı