LGBT nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Burada LGBT'yi savunanların çoluğu çocuğu olmadığı için onlara normal geliyor. Birinin 16-17 yaşlarında oğlu yanında 45-50 yaşında bir adamla gelip "biz birbirimizi seviyoruz" dediğinde görün siz onların hallerini...

Çocuğum istediği dine inansın karışmam ama birey olursa evlatlıktan reddederim.

Eşcinsellik sadece islam da değil hristiyanlık ve yahudilikte de yasaktır. Savunan kişiler aynı dinden olmak zorunda değiliz diyerek savunuyor.

Çocuğum istediği dine inansın karışmam ama birey olursa evlatlıktan reddederim.
Hocam müslüman olduğum için, müslüman olduğunuzu varsayıyorum. Fakat şu yazınız çok yanlış be. Bana göre değil ama, islamiyete göre. Lütfen bu konu üzerinde bilgi sahibi, ilim sahibi insanlara danış. Senin iyiliğini istediğim için böyle yazıyorum.

Bak yazımı okumuyorsun ve ısrarla yanlışında direniyorsun. Ben yanlışında ısrarla direnen ve yazdıklarımı okumayıp ezbere yorum yapan kişilerle tartışmaya giremem. Bunun adı cehalettir...

Aynen bro ben cahilim sen şimdi diyorsun ki benim Rusya'da yaşayan Müslüman olup namaz kılan kuran okuyon biseksüel arkadaşımın cehenneme gideceğini sölüyorsun tebrikler bende İslam'ı adam gibi bilmeyen sureleri adam gibi anlamayan cahillerle tartışmaya girmem.
Hocam Müslüman olduğum için, Müslüman olduğunuzu varsayıyorum. Fakat şu yazınız çok yanlış be. Bana göre değil ama, islamiyete göre. Lütfen bu konu üzerinde bilgi sahibi, ilim sahibi insanlara danış. Senin iyiliğini istediğim için böyle yazıyorum.

Şu konuyu tekrar konuşalım siz dindar bir Müslüman ama örnek biseksüel olan zinaya yaklaşmayan birinin cehenneme gideceğini mi söylüyorsunuz?
Burada LGBT'yi savunanların çoluğu çocuğu olmadığı için onlara normal geliyor. Birinin 16-17 yaşlarında oğlu yanında 45-50 yaşında bir adamla gelip "biz birbirimizi seviyoruz" dediğinde görün siz onların hallerini...

Ben öyle kişilere saygı duymuyorum zaten eğer bana alınyı yaptıysanız.

Aynen bro ben cahilim sen şimdi diyorsun ki benim Rusya'da yaşayan Müslüman olup namaz kılan kuran okuyon biseksüel arkadaşımın cehenneme gideceğini sölüyorsun tebrikler bende İslam'ı adam gibi bilmeyen sureleri adam gibi anlamayan cahillerle tartışmaya girmem.

Şu konuyu tekrar konuşalım siz dindar bir Müslüman ama örnek biseksüel olan zinaya yaklaşmayan birinin cehenneme gideceğini mi söylüyorsunuz?
"...Rusya'da yaşayan Müslüman olup namaz kılan kuran okuyon biseksüel arkadaşımın cehenneme gideceğini sölüyorsun..." diyorsun ya, işte o kişi günahının karşılığını görmek için illa ki cehenneme gidecek. Bunu Ahmet, Mehmet söylemiyor, Allah söylüyor bizzat. Sen yazında (hâşa) benim ilah oluduğumu idda ettiğimi yazmışsın resmen. Lütfen üslubunu düzelt.

Bir dakika nasıl yani ben de anlamadım. Biri anlatabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
"...Rusya'da yaşayan Müslüman olup namaz kılan kuran okuyon biseksüel arkadaşımın cehenneme gideceğini sölüyorsun..." diyorsun ya, işte o kişi günahının karşılığını görmek için illaki cehenneme gidecek. Bunu Ahmet, Mehmet söylemiyor, Allah söylüyor bizzat. Sen yazında (hâşa) benim ilah oluduğumu iddia ettiğimi yazmışsın resmen. Lütfen üslubunu düzelt.

Fark etmediyseniz size küfretmedim şu an normal konuşuyorum ve şu an dediğiniz yanlış sizinle daha tartışmaya girmeyeceğim çünkü bu çocuk isteyerek biseksüel olmadı ya hadi ben biseksüel olayım demedi asıl siz insanlara yanlış bilgi vererek cezanızı alacaksınız Allah'ın surelerini çok iyi biliyorum Allah zinaya yaklaşan lgbtlileri lanetliyor.

Fark etmediyseniz size küfretmedim şu an normal konuşuyorum ve şu an dediğiniz yanlış sizinle daha tartışmaya girmeyeceğim çünkü bu çocuk isteyerek biseksüel olmadı ya hadi ben biseksüel olayım demedi asıl siz insanlara yanlış bilgi vererek cezanızı alacaksınız Allah'ın surelerini çok iyi biliyorum Allah zinaya yaklaşan lgbtlileri lanetliyor.
lgbtli olmanın kişisel tercihe bağlı olmadığına dair hiçbir kanıt yok. Uzatmayın...

Eşcinsellik İslam dinine göre yasak. Eşcinsel bir insan ne kadar "iyi" olursa olsun cehenneme gider. Hani bu bir yorum falan da değil. Doğrudan eşcinsel oldukları için helak edilen bir kavmin kıssası var kitapta.

Eşcinsellik İslam dinine göre yasak. Eşcinsel bir insan ne kadar "iyi" olursa olsun cehenneme gider. Hani bu bir yorum falan da değil. Doğrudan eşcinsel oldukları için helak edilen bir kavmin kıssası var kitapta.
Müslüman bile değiller ki İslam'dan bahsedelim hocam. Bir gün biz de helak edilen kavim gibi olmayız inşallah.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı