LGBT bireylerin toplumdaki yerleri nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Uzun zamana, epeyce mücadeleye ihtiyaç duyan konu. Ne olduğundan ziyade ne olması gerektiği konusu önemli sanırım. Ne olduğunu yaşayarak görüyor olmanız lazım. Her bireyin özgürce yaşayabildiği bir toplum yapısı oluşturmak gerekiyor.

Acaba bu durum nasıl oluyor?
Ben kendim için olan şeyleri yazayım.

Daha bu sene ad koydum. Daha önceden cinsel bir isteğim vardı, ancak bunu inkar ettim. Lise öğrencisiyim ve erkek yurdunda kalıyorum. İlk başlarda her şey "normal" iken, sonradan bazı erkeklere ilgi duymaya başladım. Bunu arkadaşlarımla paylaştım. Destek de olmadılar köstek de. Sadece bilmelerini istedim ben de zaten.

Her şey aynı. Hisler ve cinsel istekler. Sadece cinsiyet farkı var.

Peki şunu sorabilir miyim? Sadece size değil, genel olarak. Bazı insanlar LGBT bireyleri hasta olarak nitelerken, aynı kesimden lezbiyen yetişkin film izleme de çok yaygın. Bunu ben çok çelişkili buluyorum.

Hocam siz LGBT bireylerini hasta olarak mı görüyorsun size şunu söyleyeyim bu asla bir hasatlık değil.

Ben kendim için olan şeyleri yazayım.

Daha bu sene ad koydum. Daha önceden cinsel bir isteğim vardı, ancak bunu inkar ettim. Lise öğrencisiyim ve erkek yurdunda kalıyorum. İlk başlarda her şey "normal" iken, sonradan bazı erkeklere ilgi duymaya başladım. Bunu arkadaşlarımla paylaştım. Destek de olmadılar köstek de. Sadece bilmelerini istedim ben de zaten.

Her şey aynı. Hisler ve cinsel istekler. Sadece cinsiyet farkı var.
Aileniz ne diyor bu duruma?

Hocam siz LGBT bireylerini hasta olarak mı görüyorsun size şunu söyleyeyim bu asla bir hasatlık değil.

Ben hastalık olarak görmüyorum, ama bazı insanlar görüyor.
Aileniz ne diyor bu duruma?

Sadece ablam biliyor. O da kendi öğrendi. WhatsApp Web'i asla açık bırakmamayı öğrendim :)
Hocam, bir erkeğin diğer bir erkekle sevgili olması, LGBT erkeklerin homoseksüel olması. Bunların videolarını görünce midem bulanıyor. Bu, benim görüşüm. Her insanın görüşü farklıdır tabii.

Lütfen saygı. "Top" gibi kelimeler hakarete giriyor. Reportlamayacağım, ancak lütfen üslubunuzu düzeltin.

Eş cinselliğin hastalık olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden helak olan toplumlar var. Ama herkesin kendi düşüncesi. Saygı duymak zorundayız.

Bildiğim kadarıyla Lut kavminin tek helak olma nedeni eş cinsellik değil. Rüşvet, tecavüz ve hırsızlık olayları da çok yaygın imiş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı