LGBT'yi destekliyor musunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
40
Daha fazla  
Öncelikle Onur ayınız kutlu olsun.
Soru basit, LGBT'yi destekliyor musunuz? Bireyi degil desteklemek. Buna vurgu yapayım yanlis anlaşılmasın.

Üzerilerine hiçbir şiddet, hak, hukuk kısıtlaması yokken yaptıkları gereksiz yürüyüşlerden dolayı desteklemiyorum.

Ben dini baz alarak yorum yapmıyorum; ilgi çekmeye çalışıyorlar. Yürüyüşlerde polisimizin yaptığı müdahaleleri destekliyorum.

Kendi içinde yaşa cinsiyetini. Zorla göze sokmaya çalışıyorlar.

Üzerilerine hiçbir şiddet, hak, hukuk kısıtlaması yokken yaptıkları gereksiz yürüyüşlerden dolayı desteklemiyorum.
Dunya capinda yapılan bir yuruyus, Mersin'de de yapıldı. Yuruyusun belli bir amaci var, arastirabilirsiniz.

Dunya capinda yapılan bir yuruyus, Mersin'de de yapıldı. Yuruyusun belli bir amaci var, arastirabilirsiniz.
Bizimkiler kafalarına göre yapıyor? Üstelik yürüyüşte yapılan hareketler bile akıl işi değil. "Polis kaç kaç kaç ibneler geliyor"

Bizimkiler kafalarına göre yapıyor? Üstelik yürüyüşte yapılan hareketler bile akıl işi değil. "Polis kaç kaç kaç ibneler geliyor"
Türkiye'de de destekleyenler var ama bunlar isi abartanlar. Bu arada ibneler degil Translar :)

Hocam nasıl hiçbir şiddet, hak kısıtlaması yok anlatır mısınız? Gay ya da lezbiyen olduğu için öldürülen, işe alınmayan ayrımcılığa, zorbalığa uğrayan insanlar ne olacak? Ki bu dediklerim de öyle 10 kişiden biri değil eşcinsel bireylerin ikisinden birisi bu dediklerime maruz kalıyor zaten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı