LGS 2022'de Hedefleriniz neler?

Dün LGS'ye girmiş birisi ve az çalışmış birisi olarak söylüyorum, şimdiden konuları çalışmaya başla, Youtube'yi aç video izle.Soru çözmeye okul başlayınca başlayabilirsin.Benim gibi mağdur olmak istemiyorsan çok sıkı çalışmalısın.

Eklemeyi unutmuşum. Dostlar sınav zor haberiniz olsun, önemli bir sınav mı tartışılır ama zor. Yani her şeye hazırlıklı olun, denemeleriniz iyi geliyor diye rahat olmayın. Sadece şu anlık aşırı kasmanıza gerek yok, ama çok rahat da olmayın.

Arkadaşlar 2020 LGS öğrencisiyim, öncelikle ben çok çalışmadım, dersi derste dinledim, günde 50 soru zor çözmüşümdür.
Kitap okumak cidden önemli Türkçeden 1 netim hatalı okumadan gitti.
Yapamadıklarınızı boş bırakın, ben Matematikte yanlışlarımı boş bıraksaydım şu an özel bir okulda %100 bursu okuyacaktım, pişmanlığını çekiyorum.
Matematiğe ağırlık verin. Yabancı Dil pek ağırlığı olan bir ders değil lakin zor. Ben 4D 4Y 2B yapmıştım.
390 ile %9 civarı bir dilim yapmıştım.
Vaktiniz oldukça çalışın, gezin, görün, kitap alın, farklı tarz sorular görün.

Yasemin Erman Balsu Anadolu Lisesi. İçi dışı bir güzel ve sakin bir lise olmasıyla beraber Gaziantep'in en iyi Anadolu Lisesi. Uğruna hatim indirebileceğim bir lise.

Yeni konular

Geri
Yukarı