LGS 2024'te zor mu olacak?

Merhaba arkadaşlar!

LGS 2024 ile ilgili size iki sorum var:

1) LGS 2024 zor mu olacak?
2) LGS'nin zor olması bizim için avantaj mı?

Aklıma çok takılıyordu ve size sormak istedim. Cevaplarınız için teşekkürler ☺️
2022 senesi ile yakın olur. Zor olması çalışana avantaj. Bir bakıma zor olması da iyi benim zamanımda da vardı günde 3 saatten aşağı çalışmayıp yanıma geldiğinde ben çalışmadım diyen. İşte onları elersin çünkü sınav anında bir yerleri bir yerlerine giriyor🙂

2022 senesi ile yakın olur. Zor olması çalışana avantaj. Bir bakıma zor olması da iyi benim zamanımda da vardı günde 3 saatten aşağı çalışmayıp yanıma geldiğinde ben çalışmadım diyen. İşte onları elersin çünkü sınav anında bir yerleri bir yerlerine giriyor🙂
Hocam aslında en rahat olanları onlar. Çünkü beklenti yok. Yapamaz isem bahanem var insanlara çalışmadım demiştim diyor. Benim çevremde gözlemlediğime göre böyle çalıştığını bahseden tipler kaygı ile giriyor. Benim gözlemim sadece.

Hocam aslında en rahat olanları onlar. Çünkü beklenti yok. Yapamaz isem bahanem var insanlara çalışmadım demiştim diyor. Benim çevremde gözlemlediğime göre böyle çalıştığını bahseden tipler kaygı ile giriyor. Benim gözlemim sadece.

Hocam beklenti aile içlerinde var. Bu tiplerin aileleri bunları aşırı sıkıyor. Bunlara kendi olmadıkları kişiliklermiş gibi davranıyorlar. E bunlar da sınavda zortladi mı bahane olarak ya işte çalışmadım falan geçiştiriyorlar. Sınav sonrası da günde en az 3 saat rutine hala devam ediyorlar. Çok var bunlardan gözüm kapalı orta-yüksek puanlı lise seçip dokuzlara iki kelam edeyim bin defa çalışmadım lafı duyarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı