LGS deneme sonucumu yorumlar misiniz?

Matematik yarısından daha az yapması çok çok kötü değil mi ya? Sadece 1. Dönem konuları var bide depremden dolayı. Zaten okullar normalde 400 puan ile alıyorlarsa 450 civarı yapar. Bu puanla meslek lisesi hayırlı olsun diyelim.
Çevre yaparsa iyi yoksa özel okula gereksiz masraf gerek yok.
İyi formlar.
Artık skisi gibi matematiği de kasmıyorlar diğer dersler hepten bedava. Matematik düşükse işi bitiyor herkesin.
İlkine girmiştim, tek saplayan onda bile mattı. Sonra çıkan bir iki sınava da bakmıştım da onlarda daha da kolaydı diye hatırlıyorum.

Artık skisi gibi matematiği de kasmıyorlar diğer dersler hepten bedava. Matematik düşükse işi bitiyor herkesin.
İlkine girmiştim, tek saplayan onda bile mattı. Sonra çıkan bir iki sınava da bakmıştım da onlarda daha da kolaydı diye hatırlıyorum.
Matematik zaten soru tarzını bilirsen yaparsın.
Yeni nesil soru diye bu var, zor birşey yok.
Büyük ihtimal bu arkadaş arkadaşlarıyla fazla takılmış. Z kuşağı bomba gibi 💪🏿💪🏿

Eğer matematik dışında her şeyi mükemmel yaparsan iyi bir yere gidebilirsin. Benim matematiğim 9 netti ama din dışında hepsinden sadece 1 yanlış vardı. 430 küsür puan geldi. Ve sınavda MEB ters köşe yaparsa sıkıntı çıkabilir. Bu saatten sonra çok çalışılmaz ama yine de biraz arttırmaya özen göster.

Matematik zaten soru tarzını bilirsen yaparsın.
Yeni nesil soru diye bu var, zor birşey yok.
Büyük ihtimal bu arkadaş arkadaşlarıyla fazla takılmış. Z kuşağı bomba gibi 💪🏿💪🏿
Ben de Z kuşağıyım ve şu anda üniversite bitirmiş çalışmıyorsanız siz de Z kuşağısınız.

Bizim zamanımızda soru bankası yoktu yenş nesil içim muhtemelen bana zor gelmesinin sebebi o ama neyse.

Konu sahibi matematik abansın ve diğerlerinin pütürleri temizlesin diyerek son yorumumu yapıyorum ve cümlemize hayırlı forumlar diliyorum.

Asla moralini bozma sen şimdiden mesleğe düşeceğim,ortam kötü olacak falan diye.

Elinden geldiğince çalış,en azından yapabildiğimin en iyisini yaptım dersin.

Bana kalırsa matematikte yapabileceğin basit konulara ve soru tarzlarına biraz ağırlık ver olabildiğince,ne kadar net artırırsan kâr. Diğer derslerin zaten denemeye göre iyi.

Şu sıralar tam süre tutarak genel deneme çözme aşamasındasın. Olabildiğince farklı kaynaklardan deneme çözmeye çalış günlük olarak.

Tekrar söylüyorum sakın ne yaparsam ne yapayım mesleğe düşeceğim falan diye moralini bozma. 2020'de puanlarda düşüş vardı genel anlamda. Sınavdaki dağılım 2020 gibi olursa yine düşecektir büyük ihtimal. 🥰

Unutmak ki hiçbir çaba sonuçsuz kalmaz. ❤️

Kötü, maalesef 2018 de girdiğimde de sınavda belirleyici unsunurun matematik olduğunu anladım. İnkılap din ve İngilizceyi genel olarak çoğu kişi doğru yapıyor, Türkçe bir nebze sizi öne çıkarıyor fakat matematik diğer derslerdeki benzer net yapanlardan muhtemelen yüzdelik olarak sizi çok geri atacak.

@Kayra Orhan
Kardeşim benim, burada benim mesajlarıma emoji atarak LGS de hiçbir şey kazanamazsın.
Ben şuan eşim olacak kadınla dizi izliyorum işim var gücüm var.
Eğer sen bu yaşında formda millete laf etmeye devam edersen geleceğin sanayide ustanın terini silmek olacaktır. Ya git şimdiden bir işte çalış, yada kitap oku test çöz birşey ol.

Yeni konular

Geri
Yukarı