LGS denemesinde başarısız olacağını hissetmek normal mi?

Her sınavda genel olarak yaptığın hatalara bak. Konuyu bilmemekten mi, olumsuzluk ekinini okumamak mı, dikkat eksikliği mi vs. Bunu tespit ettikten sonra soruları buna göre çöz. Konu eksiğin varsa konu tekrarı yap, çözümlü sorular izle. Ayrıca ilk sınavlar için 399 rezalet bir puan değil, geliştirilmeye açık. Ağırlıklı yanlış yaptığın derslerin üzerine git. Mesela bu sınavdan sonra Türkçe ve Matematiğe ağırlık verebilirsin. Tabi bunlar benim yöntemlerim, eğer forumda başkaları katılmıyorsa saygı duyarım.

@Kckc Notların gayet güzel, Türkçe bir tık daha iyi olabilirdi ama halledilemeyecek bir şey değil.
Umarım iyi bir derece elde edersin.
Hocam merhaba belki görmüşsünüzdür babam bana sınavlarda baskı yapıyor diye bir konu açmıştım aynısı bu denemede de oldu (yani size sonuçlarımı attığım denemede) babamın yaptığı kızmak değil de dalga geçiyor resmen ( ahahahahaha tokatlamışlar seni sınavda gibisinden) ve hala yapmaya devam ediyor babam ne yapmalıyım sizce?

Hocam merhaba belki görmüşsünüzdür babam bana sınavlarda baskı yapıyor diye bir konu açmıştım aynısı bu denemede de oldu (yani size sonuçlarımı attığım denemede) babamın yaptığı kızmak değil de dalga geçiyor resmen ( ahahahahaha tokatlamışlar seni sınavda gibisinden) ve hala yapmaya devam ediyor babam ne yapmalıyım sizce?
Takmayın hocam, benim ailemde yapıyordu başlarda sınav kötü gelince nasıl yapmışsın falan diye ama notlar iyileştikçe bir şey demiyorlardı.

Geri
Yukarı