LGS için çalıştıklarımı unutuyorum

Belli ki isteksizsin, sınavı kazanırsan neler olacağını düşün, hedeflerini gözünün önüne getir.

İsteksizim diye bir şey demedim babam her akşam kazanamazsam o zaman görüşeceğiz diyor içime kurt düşüyor sadece 4.sınıfta teşekkür aldım sonrada hiç almadım başarısız biriyim büyük ihtimalle güzel bir lise kazanamayacağım ve babamın bana ne yapacağı aklıma geliyor kazansam evi üstüme yapar ama kazanamayacağım babam hevesimi kırıyor senden biç bir b** olmaz sınavdada bir şey yapamaz deyip sonrada hele bir kazanma o zaman goruscez senle diyor.

İsteksizim diye bir şey demedim babam her akşam kazanamazsam o zaman görüşeceğiz diyor içime kurt düşüyor sadece 4.sınıfta teşekkür aldım sonrada hiç almadım başarısız biriyim büyük ihtimalle güzel bir lise kazanamayacağım ve babamın bana ne yapacağı aklıma geliyor kazansam evi üstüme yapar ama kazanamayacağım babam hevesimi kırıyor senden biç bir b** olmaz sınavdada bir şey yapamaz deyip sonrada hele bir kazanma o zaman goruscez senle diyor.
Hocam benim annem babam da öyle diyordu, sınavım kötü geçti demiştim, üzülmüşlerdi ama kızmamışlardı, destek olmaya çalışmışlardı. Sonradan geneli düşük çıktı sevindik.

Hocam benim annem babam da öyle diyordu, sınavım kötü geçti demiştim, üzülmüşlerdi ama kızmamışlardı, destek olmaya çalışmışlardı. Sonradan geneli düşük çıktı sevindik.

Matematik sınavından 45 aldığım için 1 hafta azar yediğimi hatırlıyorum babam dershaneye gittiğim için yüksek bekliyor.

Selamlar.
Arkadaşlar LGS'ye 3 hafta mı ne kaldı tam bilmiyorum yanlışım varsa affola.
Her gün çalışıyorum 09-00 19-00'a kadar çalışıyorum saat 22:00 oluyor tekrar çözmeye çalışıyorum ve 'nasıl yapılıyordu' diye unutuyorum.
Yani çalışam da unutuyorum. Masturbasyon yapmayı bıraktım fakat ondan mı bilmiyorum ama sürekli unutuyorum çalışdığım şeyleri.
Annemler babamlar beni bilgisayarda oyun oynuyor sanıyorlar çünkü 1 kez bile odama geldiklerini görmedim.
Her akşam yemek masasında annem ile babamın dediği tek şey 'LGS'den düşük puan al o zaman göreceksin' deyip iyice korkutuyor.
Her akşam yemek masasında azarlıyorlar LGS, LGS, LGS; başka dedikleri bir şey yok.
5-6-7-8 karne notum hep 60-67 hep buydu 8. sınıfta tek teşekkür aldım ona da yalandan verdiler deyip çok bir sevinemedim.
Çok korkuyorum her gece aklımda ya düşük alırsam diyorum ki alacağım.
Babama dedim ki baba beni dershaneye yazdırın yazdırdılar ama gene de hiçbir şey öğrenemiyorum.
Yazarken bile elim ayağım titriyor.
Unutuyorum sınavlarım çok düşük daha notları babama bile söylemedim.
Şaka gibi ama gerçek oynamayayım diye laptopu sıfırlattı şu an laptopta hiçbir şey yüklü değil.
Yükselmeye çalışyıorum ama olmuyor. Derse girdiğimde odaklanamıyorum dersi dinlemeye çalışyırom ama öğrenemiyorum.
Dershanede deneme sınavında puanım 187 miydi neydi o yüzden 1 hafta boyunca azar yedim.
Arkadaşlar ne yapmam gerekiyor, nasıl odaklanabilirim bu derse? LGS'den yüksek almam lazım.
Babamın tek baktığı şey sadece puan başka bir şey değil.

Eki Görüntüle 1020802
Yazman için biraz geç olmuş. Ama sıkı bir tempoda yanlışlarını öğrenerek ilerle demekten başka diyecek bir şey bulamıyorum. Ben geçen sene girdim sınava. Bu yıl kesinlikle daha zor geçti süreç. Sınav nasıl olur bilemiyorum. Üzmek veya hevesini kırmak istemiyorum ama çalışarak sınavlardan bu notları aldıysan yüksek bir not bekleyemem açıkçası. Ailenin söylediklerini kafana takma. Yapması çok zor ama olabildiğince rahat ol. Sınav olacak bitecek. Günde 1-2 deneme çöz. Ama ciddi bir şekilde. Süre ile çöz. Yanlışlarını öğren, soru kalıplarını ezberle (özellikle İngilizce ve İnkılap derslerinde oldukça yardımcı olur). Örnek soruları öğren. Geçen senenin sınavına bak (1. dönem için güzel bir çalışma olur). Amacım seni üzmek veya korkutmak değildi. Öyle yaptıysam özür dilerim.

Yazman için biraz geç olmuş. Ama sıkı bir tempoda yanlışlarını öğrenerek ilerle demekten başka diyecek bir şey bulamıyorum. Ben geçen sene girdim sınava. Bu yıl kesinlikle daha zor geçti süreç. Sınav nasıl olur bilemiyorum. Üzmek veya hevesini kırmak istemiyorum ama çalışarak sınavlardan bu notları aldıysan yüksek bir not bekleyemem açıkçası. Ailenin söylediklerini kafana takma. Yapması çok zor ama olabildiğince rahat ol. Sınav olacak bitecek. Günde 1-2 deneme çöz. Ama ciddi bir şekilde. Süre ile çöz. Yanlışlarını öğren, soru kalıplarını ezberle (özellikle İngilizce ve inkılap derslerinde oldukça yardımcı olur). Örnek soruları öğren. Geçen senenin sınavına bak (1. dönem için güzel bir çalışma olur). Amacım seni üzmek veya korkutmak değildi. Öyle yaptıysam özür dilerim.

Yok konu artık kapandı zaten teşekkür ederim mesajın için ben calissamda çalışmasamda düşük bir puan alacağım yani Bit fark olmayacak telefonda allaha emanet turizm gidecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı