LGS için Doping Hafıza alınır mı?

YusufKaan_TR

Picopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba 7. sınıfa geçtim bu yaz. sizce Doping Hafıza (LGS için) 7+8. sınıf olacak şekilde alınır mı? Yani LGS'ye çalışmak için Doping Hafıza alınır mı? Kullananlar varsa önerebilir mi?😀

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba 7. sınıfa geçtim bu yaz. Sizce Doping Hafıza (LGS için) 7+8. sınıf olacak şekilde alınır mı? Yani LGS'ye çalışmak için Doping Hafıza alınır mı? Kullananlar varsa önerebilir mi?😀

Alma bence YouTube'la ayni işlevi görüyor benim tavsiyem 8'deyken dershaneye yazılın en azından sürü psikolojisi ile biraz da olsa çalışırsın.

Merhaba 7. sınıfa geçtim bu yaz. sizce Doping Hafıza (LGS için) 7+8. sınıf olacak şekilde alınır mı? Yani LGS'ye çalışmak için Doping Hafıza alınır mı? Kullananlar varsa önerebilir mi?😀
Hocam 8.sınıfta bizden hocalar zaten rehberlik ücreti almışlardı 300TL gibi bir para bence çok gereksiz onun yerine daha çok kitap alın.

@Uras_Koç bir şeyin aşırı derecede reklamı yapılıyorsa o üründen zaten hayır gelmez.
@587511 EBA da kullanabilirsin demek, EBA'dan da faydalanabilirsin demek. Sadece EBA ile yetinin tarzında bir şey görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı