LGS için tavsiyeleriniz

Önerim ne biliyor musun? Teknolojik aletleri bırak. Sınava az kalmasına rağmen burada konu açmanız çok saçma. Ben geçen sene girdim, ve biz çok çalışmıştık. Şimdi size bakıyorum daha şansılısınız, 4 aydır evdesiniz, 1.dönem konuları var sadece. Yani bu fırsatı değerlendirmek için lütfen bu aletleri bırakın.
Zaten şu 2 gün cumartesi ve pazar böyleyim. Son hafta yani pazartesiden itibaren bilgisayarı kapatacağım soru çözmesem bile açmayacağım. Haftaya cumartesi saat 1 gibi gelir buraya yazarım nasıl geçtiğini.
Telefonu birakmak cidden onemli biraktiktan sonra deneme puanlarim 20 puan falan yukselmisti benim gecen sene. Son 2 ay uzaklaşmak lazim.
Telefon kullanmıyorum çok.

Zaten şu 2 gün cumartesi ve pazar böyleyim. Son hafta yani pazartesiden itibaren bilgisayarı kapatacağım soru çözmesem bile açmayacağım. Haftaya cumartesi saat 1 gibi gelir buraya yazarım nasıl geçtiğini.

Telefon kullanmıyorum çok.

Unutma, önemli olan nitelikli soru. Bol bol nitelikli soru çözün, ve kitap okuyun.

Ne yaparsanız yapın stres yapmayın. Ben görebileceğiniz en soğukkanlı insanlardan bir tanesiyim ama insan belki de farkında olmadan stres yapıyor.

Bizim zamanımızda her bölümden 40 tane soru vardı. 30'dan biraz fazla matematik ve 20-25'den fazla fen netim vardı. Hazırlık okuduğum sene sınava öylesine girdim. Bu sefer 39 tane matematik netim ve 30'un üzerinde fen netim var. Belki biraz da şansım yaver gitmişti. Ama sonuçta ben 1 senedir ingilizce dışında ders görmüyordum. Bu yüzden bu durumu stres dışında başka bir şey ile açıklayamam.

Bak işte . Kardeş hangi yılda kaldın aloooo OBP kaldırıldı bacanak ! Neden çocuğun moralini bozuyosun kardeşim
kardeş herşeye hazırlıklı olması lazım sen bilmezsin fazla hırs yapar kazanamaz çocuğun piskolojisi berbat olur ondan zaten böyle olabilirdi diyip göz önünde bulundurmalı (!)

Geri
Yukarı