LGS için tavsiyeleriniz

Zaten şu 2 gün cumartesi ve pazar böyleyim. Son hafta yani pazartesiden itibaren bilgisayarı kapatacağım soru çözmesem bile açmayacağım. Haftaya cumartesi saat 1 gibi gelir buraya yazarım nasıl geçtiğini.

Telefon kullanmıyorum çok.

6 Gün sonra sınav bitecek ne kadar hızlı geçti 1 yıl :).

Hepsini okuyamadım kusura bakmayın. Ben de bu sene giriyorum LGS'ye ve Nartest, Okulistik gibi yayınların denemelerinde puanlarım 470-480 aralığında değişiyor. Sene boyu çalıştım diyemem okul ne verdiyse onunla geçiştirdim ama halimden memnunum. İstediğim okulun puanı gayet düşük ve girebileceğimi düşünüyorum, o yüzden stres yapmayacağım gibi ama şu an bile baskıyı hissediyorum maalesef. Örnek sorular ve çalışma soruları falan rahatça çözdüğüm zorlukta sadece kaçırdığım noktalar yüzünden cevabı bulamayıp boş bıraktığım oluyor 1-2 tane. Umarım hepimiz istediğimiz okula gireriz arkadaşlar başarılar dilerim.

Bende gireceğim ama ben fen lisesine girme ihtimalimin düşük olduğunu düşünüyorum çok zor denemelerde minimun 4Y 1b yaptım ben hala gideceğim liseyi de seçemedim ben 8. sınıfa kadar okul sınavları kolay olduğu için her sene 94 ile geçen biriydim ve hiç çalışmazdım bu sene 97.9 oldu ortalamam büyük ihtimalle ben çalışmayacaktım ama babam fen lisesine git sana 5000 TL vereceğim bende yine fazla olmasa da çalıştım ve büyük ihtimalle giremeyeceğim geçen sene yaşadığım bölgede minimum %2 ile almışlar ben maksimum %2'lik dilime girdim ve ödülümü alamayacağım ve bütün sene bunu için çalışıp (kendi geleceğimde var ama benim hedefim buydu) kazanamayacağımda çok üzüleceğimi ve keşke daha çok çalışsaydım diyeceğim anların gelmesinden korkuyorum.

Bende gireceğim ama ben fen lisesine girme ihtimalimin düşük olduğunu düşünüyorum çok zor denemelerde minimun 4Y 1b yaptım ben hala gideceğim liseyi de seçemedim ben 8. sınıfa kadar okul sınavları kolay olduğu için her sene 94 ile geçen biriydim ve hiç çalışmazdım bu sene 97.9 oldu ortalamam büyük ihtimalle ben çalışmayacaktım ama babam fen lisesine git sana 5000 TL vereceğim bende yine fazla olmasa da çalıştım ve büyük ihtimalle giremeyeceğim geçen sene yaşadığım bölgede minimum %2 ile almışlar ben maksimum %2'lik dilime girdim ve ödülümü alamayacağım ve bütün sene bunu için çalışıp (kendi geleceğimde var ama benim hedefim buydu) kazanamayacağımda çok üzüleceğimi ve keşke daha çok çalışsaydım diyeceğim anların gelmesinden korkuyorum.
3'lük dilime girsen bile yaz o fen lisesini yeterli kişi seçmezse şanslı olursun.

Geri
Yukarı