LGS matematikte başarılı olabilir miyim?

Günde 50 sayfa kitap okuyup 50 60 tane yeni nesil çözeceğim sadece matematikten. Başarabilir miyim bilmiyorum babam çalış sonuca bakma diyor.
Doğru demiş. Ailem bu konuda bana çok destek oldu tüm yıl çalıştım. 10 yanlış 3 boş olduğunu öğrendim. Beklentimin çok çok altındaydı ama ailem çalıştığım için bir şey demedi. Sen çalış olmazsa da boşver hayatın sonu değil önemli olan üniversite sınavı.

@otantikçocuk32 bak doğru söyleyeyim ta 8E kadar hiç çalışmıyordum fakat notlarım iyiydi fakat 8.sınıfta benim mat çöp olmuştu çünkü sınıf falan değiştirmiştim ev değiştirmiştik ilk dönemde çok değil de 2.dönem çok çalışmıştım günde 2 deneme falan çözüyordum zor denemelerden 2 sene önce LGS'ye girince bana Matematik soruları çok kolay geldi gerçekten çok kolay geldi ama çok kolay diye diye 3 tane kolay soruda dikkat hatası yapmışım 3 bulup 2 işaretlemişim 60la 12'yi falan yanlış çarpmışım işte ona rağmen %2, 92 almıştım bence yaparsın Matematiği çalışırsan

Günde 50 sayfa kitap okuyup 50 60 tane yeni nesil çözeceğim sadece matematikten. Başarabilir miyim bilmiyorum babam çalış sonuca bakma diyor.
Diğer arkadaşların bana yorum yapmasını istemiyorum, 7. sınıfta günde 30 sayfa okuyup, 100 soru çöz. 8. Sınıfta 150-200 arası çöz ve 50 sayfa oku. Kendine de zaman ayır, yoksa beynin boşa döner bildiğin şeyi bilmez hale gelirsin.

Doğru demiş. Ailem bu konuda bana çok destek oldu tüm yıl çalıştım. 10 yanlış 3 boş olduğunu öğrendim. Beklentimin çok çok altındaydı ama ailem çalıştığım için bir şey demedi. Sen çalış olmazsa da boş ver hayatın sonu değil önemli olan üniversite sınavı.

Kaç puan aldınız?

Matematikten kaç yanlış kaç boş hocam. Umarım o yanlışlar matematikten değildir.
Türkçe 18D 2Y.
İnkılap 10D.
Din 9D 1Y.
İngilizce 10D.
Matematik 12D 5Y 3B.
Fen 18D 2Y.

Sınav çıkan kişilere de sorabilirsiniz. Bu yıl gereksiz zordu matematik. Dikkat hatası yapmaya da çok elverişliydi. Ben de yaptım zaten dikkat hatası.

Türkçe 18D 2y.
İnkılap 10D.
Din 9D 1y.
İngilizce 10D.
Matematik 12D 5Y 3b.
Fen 18D 2y.

Sınav çıkan kişilere de sorabilirsiniz. Bu yıl gereksiz zordu matematik. Dikkat hatası yapmaya da çok elverişliydi. Ben de yaptım zaten dikkat hatası.

Ben 7. sınıfım şimdi baktım da 6 7 tane soruyu doğru yapabildim iyi midir? Gördüğüm konulardan.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı