LGS öğrencilerine başarılar

Yav ben ne diyorum sen ne diyorsun... O çocuk LGS'ye hazırlandıysa umursuyor demektir, ben yurtdışına gideceğim demek kadar kolay değil olay. İsterse dünyadaki en kötü lise olsun, başka şansı yok. Mesleği olacak, sermaye yapacak öyle gidecek. Türkiye çok kötü ben yurtdışına gidiyorum diyip gidebilen kişi sayısı kaç?

Yav ben ne diyorum sen ne diyorsun... O çocuk LGS'ye hazırlandıysa umursuyor demektir, ben yurt dışına gideceğim demek kadar kolay değil olay. İsterse dünyadaki en kötü lise olsun, başka şansı yok. Mesleği olacak, sermaye yapacak öyle gidecek. Türkiye çok kötü ben yurt dışına gidiyorum deyip gidebilen kişi sayısı kaç?

Ben yurt dışına kaçsın demedim ki zaten? Bizde iyi bir ülke olsaydık çocuk böyle bir konu bile açmayacaktı çünkü eğitimi doğru vermiş ve tüm herkes tarafından tehdit ediliyor ve üstünde heyacan hissetmeyecekti.

Daha da moralim duzeldi vallahi, yapamadin da milletten stres aliyorsun herhalde. Motive ettigin icin sagol, iyi taktikmis de biraz imajin dustu sanki!
Bırak hocam takma bunları, kendi yapamamıştır millete sallıyordur en fazla. Sorduğum sorulardan kaçıp durması, konuyu değiştirip durmasından belli.

Arkadaşlar sınava girmeden önce tıka basa tok olmayın. Yemek yiyin ama tok tutacak kadar yiyin.

Umarım hayalinizdeki liseyi kazanırsınız. Bu arada stresli olmayın, inanın stres size faydadan çok zarar verir. Kafanızdan sallayın gitsin. Sınavdan sonra yapacağınız aktiviteler aklınıza gelsin, çok güldüğünüz program, videolar falan varsa onları bol bol izleyin. Sınav esnasında da gerekeni yapın :)

Yeni konular

Geri
Yukarı