LGS öncesi kötü netler

Samwise Gamgee

Centipat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, bir türlü netlerim düzelmiyor. Çalışsam da çalışmasam da aynı. Ne yapmam gerekiyor bıktım artık. Böyle neti denemlerde düşük olup LGS'de yüksek alan arkadaşlar var mı?

Arkadaşlar, bir türlü netlerim düzelmiyor. Çalışsam da çalışmasam da aynı. Ne yapmam gerekiyor bıktım artık. Böyle neti denemlerde düşük olup LGS'de yüksek alan arkadaşlar var mı?

Hocam stres yapma. Çalışmaya devam et. Bizim okulda biri vardı, denemeleri iyiydi ama LGS'de iyi not alamamıştı.

Çalışırsan başaramayacağın bir şey yok.

Okulun sınavlarına göre moralini bozma. Türkiye geneli olan online sınavlara gir, onlara göre düşün.
Online daha sıkıntılı. Soru üzerinde işlem yapma olanağı yok.
Hocam stres yapma. Çalışmaya devam et. Bizim okulda biri vardı, denemeleri iyiydi ama LGS'de iyi not alamamıştı.

Çalışırsan başaramayacağın bir şey yok.
Bilmiyorum hocam. Umutlar bitti artık.

Kanka bende hep 250 alırdım hatta bir gün 144 aldım ama çalıştım 340'a kadar çıktı çalış sana önerimdir.

Oho... Daha sınav öncesi sen böyleysen sen gitmişsin aslanım.
Çalışmaya devam et, pes etme.
Düşük olsun deneme bunlar deneye yanıla başaracaksın.
Sınava girince kükre bir, yaparım ulan dersen yaparsın aslanım hadi devam et çalışmaya.

İyi moral verdiniz hocam:D

Geri
Yukarı