LGS öncesi kötü netler

Online daha sıkıntılı. Soru üzerinde işlem yapma olanağı yok.

Bilmiyorum hocam. Umutlar bitti artık.
İlk önce sakinleşin sonra kendinizi sakinleştirmeye yarayacak ve sizi motive edecek bir cümle arayın kendinize bu cümle ne zaman umutsuzluğa düşseniz işinize yarar. Mesela benimki "Onlar yapıyorsa bende yaparım." bu tarz bir cümle işinize yarar. Şimdi bir diğer tavsiye sınav sonunda çıkan yanlışlarınızın üstüne gidin ve o konuları çözün.

Sizin için bir kaç deneme sitesi buldum;

Netlerin, sonuçların kötü derken? Mesela ortalama kaç yanlış çıkıyor bir dersten?
Daha 3 ay var sınava. 3 ay çok büyük bir süre. Bence başarırsın ;).

Ne kadar alakası olur bilemem ama ben son 2 hafta çalışarak 353 puan almıştım sana önerim düzenli olarak çalışıp soru çözmen şuan bende üniversiteye hazırlanıyorum ve inan bana çok daha ağır eskiye döndükçe ne rahatmışım diyorum.Hem kazanamazsan ölüm değil sonu kendini kasma bu kadar lise sınavı tabii ki önemli ama böyle kafana takarsan çalışmanı olumsuz etkilersin.Kendine her gün ne için çalıştığını hatırlat hem daha enerjik başlarsın hem de daha uzun süre çalışırsın.Ve kendini kasma elinden geleni yap sadece.

Korkma, korkuyorsan korktuğun şeyin üstüne git koş, o senden korkana kadar durmak yok yola devam.

Denemeler sana yanlışlarını gösterir.

Bunu asla unutma.
Denemeler sınav öncesi sınav provası gibi düşün.
Deneme gerçek seni koymayabilir ortaya çalışmaya devam et ve daha fazla burada zaman kaybetme.

Ben hiç çalışmadan (doğru düzgün) %1.9 yaptım. Ders derste dinlenir, dinlenilen gün eve gelinip tekrar yapılır ve o konu ile alakalı 1 adet test çözülür. Böylece önbellekten kalıcı belleğe aktarılan bilgiler unutulmaz, IQ seviyeniz düşük değilse zekanız ile beraber bilgileri işleyip iyi sonuçlar alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı