LGS sonrası nasıl hissediliyor?

Bence LGS bitse dahi üniversite sınavını düşünerek Online ( bağımlılık yapma üzerine kurulmuş) oyunları oynama. Oynuyacaksan offline AAA tarzı oyunları günde belli bir limit koyarak oyna.

Zaten hayat bir maraton belli bir dönem çok çalışmaktansa her zaman az ama düzenli çalışanlar bence daha başarılı oluyor.

Ciddi misiniz? 4 yıl önceden hayatı zindan etmek ne kadar mantıklı

LGS'ye girdikten sonra ve neredeyse 9 aydır oynamadığın bilgisayar oyunlarını oynamak vb. nasıl hissettiriyor? Rahatlıyor musun, korkuyor musun? LGS'ye girmiş birisi anlatabilir mi?
Son günün gecesi çok stresli olduğum için bilgisayar açmıştım, iyi ki açmışım stresimi bir nebze azaltmıştı. Girdikten sonra ise çoğu arkadaşlarım cevapları kontrol ederken ben kontrol etmeyip sonucu bekledim.

LGS'ye girdikten sonra ve neredeyse 9 aydır oynamadığın bilgisayar oyunlarını oynamak vb. nasıl hissettiriyor? Rahatlıyor musun, korkuyor musun? LGS'ye girmiş birisi anlatabilir mi?
Yaz tatilinde gitmek istediğin üniversiteyi hedefleyip bunun için her gün kaç saat çalışman gerektiğini hesaplayabilirsin. 1 yıl boyunca stres olarak 10+ saat çalışmaktansa okulda düzenli verimli ve günde 4 saat çalışarak kazanabilirsin.

Daha çok stres basıyor benim LGS'den çıkınca tek düşündüğüm "düşük puan alırsam pederle box ringine çıkarım" olmuştu.

Fen Lisesini kazandığımda evde ailecek eş dost halay çekmeye başlamıştık. Müzikler şen kahkaha eğlenceler sürekliydi. Sonrasında lise başlayınca yine geriye sardı. Şimdi de YKS'ye çalışıyorum. Pek sonu gelmiyor. 😃

Her gün bilgisayar başında öylesine otursam bile bana demediğini bırakmayan babam o gün oyna ulan dedi. Öyle anlatayım hocam.

Geri
Yukarı