LGS stresi yüzünden netlerim düşüyor

Senin sorunun çalış git fene güzel ortam diyeceğimde artık fen liseleride çakal dolu.

Arkadaşlar kızmayın gerçek bu evimin yanında 3 fen lisesi var hepsinin çıkışına gidiyorum hepsinde bıçak sigara dolu artık devir değişti kimseye güvenmeyeceksin sadece kendi başarına odaklanacaksın.

Evet söylendiği gibi fazla dert etmeyin dert ederseniz stres sonra net düşüklüğüne uğrarsınız kendinizi strese sokmamaya çalışın

1685199685533.png

Hayatım boyunca okulda anlatılan dışı dersle ilgili bir şey yapmadan böyle yapmıştım.
Siz çalışarak emin olun daha iyisini yaparsınız, rahat olmakta fayda var çok önemli bir sınav değil.
2 hafta sonra YKS var çalışırım diye açığa geçtim sene başı her gün PC oynuyorum.
Bu sınav bana kazık gibi girecek farkındayım.
LGS yi çok kafaya takmayın anladığım kadarıyla çalışkan birisiniz, 9. sınıftan itibaren küçük küçük YKS çalışın bence.

Eki Görüntüle 1795938
Hayatım boyunca okulda anlatılan dışı dersle ilgili bir şey yapmadan böyle yapmıştım.
Siz çalışarak emin olun daha iyisini yaparsınız, rahat olmakta fayda var çok önemli bir sınav değil.
2 hafta sonra YKS var çalışırım diye açığa geçtim sene başı her gün PC oynuyorum.
LGS yi çok kafaya takmayın anladığım kadarıyla çalışkan birisiniz, 9. sınıftan itibaren küçük küçük YKS çalışın bence.
O kadar da değilim çalışkan.

Lgs cikmis sorularında 15d yakin yaptim ama diğer denemelerde zorlanıyorum.
Bakın hocam ilk 3 üniteyi 1 hafta içinde halledip sadece 300 soru çözerek fulleyebilirsiniz.

Eki Görüntüle 1795938
Hocam hangi yıl sınava girdiniz.

Geri
Yukarı