LGS sürecim

100 soruluk basit bir sınava bu kadar kitapla hazırlanıyorsan vay haline. Bundan hiç şüphem yok ki sen ileride asla iyi bir yerlere gelemeyeceksin.
Hayatında hiç sınava girmemiş birinin saçma sapan yorumu. Anlamadığınız bilmediğiniz kafanızın basmadığı şeylere yorum yapmak zorunda değilsiniz

Sonucum geldi. 0.54 yüzdelik dilimim var. 0.45 ile alan okulu zorlayacağım.

Eki Görüntüle 1436181
Çok güzelmiş sonucun Naim kardeşim yolun açık olsun. İnşallah 0.45 lik okullara girersin. Yolun daha çok başındasın ve güzel bir başlangıç yapmışsın böyle saçma sapan yorum yapan insanları takmamak da en az LGS kadar zor bir süreç. Başarılar

100 soruluk basit bir sınava bu kadar kitapla hazırlanıyorsan vay haline. Bundan hiç şüphem yok ki sen ileride asla iyi bir yerlere gelemeyeceksin.
2021 sınavına bakabilirsiniz basit diyorsunuz ya. Ya da Türkiye ortalaması geldi MEB sitesine, atıyorum:
Screenshot_2.png
TEOG ile karıştırmayın.

@Web adlı psikolojik sorunları olduğunu düşündüğüm arkadaşa da açıklayayım. 100 soru diye soru sayısını kıyaslamak inanılmaz saçma. Çocuklar orada bütün müfredattan sorumlu. 100 tane soru çözmeye değil nereden gelirse gelsin tüm soruları bilmeye odaklanıyorlar. Bu yüzden bu kadar kitap çözüyorlar. Ayrıca artık yeni nesilde bu çalışma kültürü rekabet inanılmaz fazla. Çocuklar ufacıkken çalışmaya başlıyolar sadece sınav senesi değil. Bu da bir doğru sayısı değil sıralama sınavı. Yani çocuklar iyi bir okula gidebilmek için onlar kadar çalışmak onlar kadar pratik yapmak zorunda. Bu yüzden bu kadar soru çözüyorlar. İyi bir yere gelemeyecekmiş. İyi yerler senin geldiğin yerlerse uzak dursun zaten gencecik çocuklar

2021 sınavına bakabilirsiniz basit diyorsunuz ya. Ya da Türkiye ortalaması geldi MEB sitesine, atıyorum:
Eki Görüntüle 1436190 TEOG ile karıştırmayın.
Salla kardeşim uğraştığına değmez. Sen başarının tadını çıkart. Lise 1-2 de güzelcene kafanı boşaltır dinlenirsin. Hayırlı olsun

Gerçekten komik ve acınası durumdasın. Kendin çalışmayı bilmediği, zamanında çalışmadığın için forumlarda "O kAdAr SoRU çÖZüYORsAN Bir yEre GElemEzsin" şeklinde ağlarsın. Şüphen olmasın iyi bir yere gelmek için çalışmak şart. Kaldı ki sınav sistemi hakkında da bir *** bildiğin yok. Sıralama sınavı, rekabet ortamına dayalı. Yüzdelik olarak 0,xx ile başlayan sıralamalara girmediğin için anlayamazsınız. Kendinizi daha liseye geçen çocukları ezerken rahatlatırsınız.

@Web adlı psikolojik sorunları olduğunu düşündüğüm arkadaşa da açıklayayım. 100 soru diye soru sayısını kıyaslamak inanılmaz saçma. Çocuklar orada bütün müfredattan sorumlu. 100 tane soru çözmeye değil nereden gelirse gelsin tüm soruları bilmeye odaklanıyorlar. Bu yüzden bu kadar kitap çözüyorlar. Ayrıca artık yeni nesilde bu çalışma kültürü rekabet inanılmaz fazla. Çocuklar ufacıkken çalışmaya başlıyolar sadece sınav senesi değil. Bu da bir doğru sayısı değil sıralama sınavı. Yani çocuklar iyi bir okula gidebilmek için onlar kadar çalışmak onlar kadar pratik yapmak zorunda. Bu yüzden bu kadar soru çözüyorlar. İyi bir yere gelemeyecekmiş. İyi yerler senin geldiğin yerlerse uzak dursun zaten gencecik çocuklar

Salla kardeşim uğraştığına değmez. Sen başarının tadını çıkart. Lise 1-2 de güzelcene kafanı boşaltır dinlenirsin. Hayırlı olsun
1656571276746.png

Arkadaşın son mesajlarına bakayım dedim. Evet gerçekten psikolojik bir rahatsızlığı var. Allah şifa versin

Ben diyeceğimi dedim. Kendinizi sizden kötülerle kıyaslarsanız ancak kendinizi kandırırsınız. Bu arada cümle kurma konusunda da eksiğiniz de çok. Umarım hayat size acır.
Gerçek hayata dön biraz. Ufak liseli bir çocuksun muhtemelen. Bu hayatta ne başarın var ki insanlar seninle kendini kıyaslasın? İnsanların başarısını aşağılamakla bir yere varamazsın. Büyümen gerek. Hayatın bana acımasına da ihtiyacım yok. Size sadece hayatın değil bir sürü insanın acıdığı kesin. Allah ananıza babanıza sabır versin.

Yeni konular

Geri
Yukarı