LGS'den 360 aldım diye azar işitiyorum

360 almış? Matematik muhtemelen 5-6 net falandır. 20 soruda 5-6 net çökmüşlük değil de ne? 20 senelik tarih öğretmeni amcam matematikten 10 net yapar o sınavdan. Ailesi kim bilir ne zorluklarla çocuklarını dershanelere gönderip hayal kırıklığına uğruyor.
Sen bütün sınavlardan tam puanla geçiyorsun herhalde 😀

Hocam babam gene bir nebze bana destek olmaya çalışıyor ama annem ve abim çok fazla psikolojik baskı yapıyor.

360la Anadolu'ya giremez miyim şişlide yeni açılan liseler var diye gözüküyor oraları yazmayı düşünüyorum sizce olur mu?
Hayır anneni babanı anlarım da abine ne oluyor? Seni bu konuda eleştiriye tutacak insanlar olsa olsa annen ve baban olur. Abin ne karışıyor anlamıyorum. Baban anlayışlı biriyse git onunla konuş ve içinde tuttuklarını söyle rahatla. Annen de bu tarz davranışlara devam ediyorsa umursama gitsin.

Cümlemi o anda yanlış kurmuşum hem hemen sonrasında ayrı mesaj yazarak hem de direkt cümleyi tekrardan yazarak düzelttim. Ama dediğim gibi bazı şeylerin kıymetini bilmek ve ona göre hareket etmek gerek. Sizin dediğiniz yaş olarak yaşlı olmaktansa başka görüşlere kapalı olan zihinsel yaşlılık daha kötüdür bunu bilin.
doğrudur.

360 almış? Matematik muhtemelen 5-6 net falandır. 20 soruda 5-6 net çökmüşlük değil de ne? 20 senelik tarih öğretmeni amcam matematikten 10 net yapar o sınavdan. Ailesi kim bilir ne zorluklarla çocuklarını dershanelere gönderip hayal kırıklığına uğruyor.

Matematiğim 10 net okuma hatası yapmasam 15 nete kadar çıkardı :)

Hayır anneni babanı anlarım da abine ne oluyor? Seni bu konuda eleştiriye tutacak insanlar olsa olsa annen ve baban olur. Abin ne karışıyor anlamıyorum. Baban anlayışlı biriyse git onunla konuş ve içinde tuttuklarını söyle rahatla. Annen de bu tarz davranışlara devam ediyorsa umursama gitsin.

Annem abimin dediklerini genelde dikkate alıyor matematik öğretmeni oldu ya iyi ki.

Normal. Kuzenim son bir ay kala çalıştı 457 puan aldı. Çok basitmiş sınav.

Yahu senin kuzenin öyle diye ben ne yapayım şimdi? Adam azar işitiyormuş, bize ne yapabileceğini soruyor.

Geri
Yukarı